Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan egyformák a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan egyformák a mai lányok? Léteznek még más nők, más gondolkodásúak? Férfiak, titeket vonzana egy más gondolású lány?

Figyelt kérdés
A nők elég egyformák, a legtöbbet, be lehet határozni milyen pasikat szeretnek, hogy történik egy ismerkedés folyamata (pl: rossz fiús, határozott, domináns, bulizósak, pasizás a fontos, ha nagyon kimutatja érzelmeit, gyengeségét, akkor már hisztis vagy gyenge pasi stb stb.........) Tehát szerintem, mind a szaporodási ösztönre és szexualitásra épülnek a mai lányok és fiúval való kapcsolataik. Az a nagy kérdés, hogy léteznek még igazi egyéniségek, olyan nők, akik teljesen máshogy gondolkoznak, mint az átlag és vajon ezek a lányok már nem vonzóak egy férfi számára
2012. nov. 21. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sok mindenben nem illek bele a sztereotípiákba, bár nem tudom, konkrétan mire szeretnéd kihegyezni a dolgot. De sose volt gondom az ismerkedéssel, mindig vonzottam a férfiakat. Persze sok mindenben változtam az évek alatt, így biztos lenne, akit már nem érdekelnék annyira, mint egykor.
2012. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivétel!! Nem általánosítok, sztereotipizálok, csak átlagban ez van főleg 25 év alatt.. az emberek nők is férfiak is egyformán működnek.. eléggé.
2012. nov. 21. 12:19
 3/18 anonim ***** válasza:
Az egyéniség nem itt kezdődik. Nagyon sok nő igazi egyéniség attól függetlenül, hogy a párja domináns és határozott és sok olyan férfi is igazi egyéniség, akinek szép arcú, vékony barátnője van (ami ugye általában a pasikat vonzza). Nem feltétlenül átlagos valaki, csak mert vonzódik férfiként a széphez, nőként a férfiassághoz.
2012. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3-as, ebben viszont átlagos, akkor inkább, olyanra gondolok, akik máshogy kezeli a férfiasság fogalmát, mint az átlag
2012. nov. 21. 12:21
 5/18 A kérdező kommentje:
Tipikus példa, hogy a nők szerintem 80% a magasabb pasit szeretik, legalábbis én, olyanról még nem hallottam, hogy alacsonyabb legyen, tehát az már egy más gondolkodás lenne, ha az alacsonyabb pasikat szeretné egy lány. (ilyenekre gondolok)
2012. nov. 21. 12:25
 6/18 anonim ***** válasza:
Nahát, én épp az alacsonyakat szeretem. Ennyit az általánosításról.
2012. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6-os örülök, hogy kivétel vagy, pl akkor te más vagy, ilyenekre emberekre gondolok. Mégy egyszer nem általánosítok, csak átlagot mondok pl azt mondják az orvosok, a cigi tüdőrákot okozz, ez nem azt jelenti, hogy mindenki aki cigizik az tüdőrákot kap, hanem sok cigizős az kap ÁTLAGBAN!!!!!!!!
2012. nov. 21. 12:34
 8/18 anonim ***** válasza:
De te a kivételekre vagy kíváncsi. Legalábbis a kérdésed erről szól. Hát most jönnek a példák. :)
2012. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A mai világ elég sok színű. Nem értem miért egyformák a mai lányok. Talán a te szemedben egyformák ezen nem gondolkodtál el?
2012. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"olyanra gondolok, akik máshogy kezeli a férfiasság fogalmát, mint az átlag"

Igen, vannak azért ilyenek is, bár ez a magasság kérdése tényleg olyan, hogy azért kevesen vonzódnak kifejezetten a náluk jóval alacsonyabb pasikhoz (több mint 2-3cm különbség), de biztos vannak ilyenek is.

A kérdés utolsó részét, hogy a férfiakat vonzzák-e az ilyen lányok, megint nem lehet egyértelműen válaszolni. Vannak, akiket igen, vannak, akiket nem. Egy határozott, domináns, rossz fiús, magas pasinak pl. nem hiszem, hogy vonzó tulajdonság lenne egy lány részéről ha pont más típust kedvel, mondjuk a szerény, visszahúzódó, félénk, jó fiús alacsonyakat. :)

2012. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!