Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen hülyeségen összeveszni?

Ilyen hülyeségen összeveszni?

Figyelt kérdés

Én tegnap elmentem a szüleimhez,párom dolgozott.

De ma kerestem valamit a neten és láttam,hogy párom tegnap már dél előtt itthon netezett..Ezzel nincs is baj,de mikor 2 körül felhivtam,akkor szinte lerázott..1 percet sem beszéltünk,aztán 3 óra után megcsörgetett,akkor azt mondta,hogy most ment haza melóból.Ma megkérdeztem tőle,először annyit mondott,hogy igen,akkor jött haza.mikor meg mondtam,hogy délelőtt itthon volt,akkor mondta meg...meg annyit mondott,hogy nem mindegy neked?Most meg durcál..csak azt nem értem,miért kell ebben hazudnia??

Kérdeztem is tőle,annyit mondott,hogy mert járt volna a szám..nem értem miért járt volna a szám...mikor teljesen mindegy itthon van e vagy nincs..


2013. jan. 18. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

A párod elég gyanús!


"nem mindegy neked?"

"annyit mondott,hogy mert járt volna a szám"


Ahogy észreveszem,elég bunkó veled!

2013. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha bemeséled magadnak, hogy gyanús akkor gyanús is lesz. Hagynod kell neki teret a magánéletében.


Ha meg valami csúnya derül ki, akkor meg úgy is kiderül.. A féltékenység rossz.

2013. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont az a baj, hogy nem mindig derül ki...
2013. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Hagynod kell neki teret a magánéletében."


Tehát nem kérdezhet rá,hogy miért hazudott?!

Nem mindig derül ki,én 6 hónap után jöttem rá!

2013. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Hagynod kell neki teret a magánéletében."


Legyen már még a kérdező a hibás,csak mert hazugságon kapta a párját,és mert bunkó volt vele!!!

2013. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most ő durcál.. Talán nem kellett volna semmit sem kérdezni, de ennyi erővel más dolgokban is hazudhat...Semmi rosszra nem gondolok, de annyira felhúzott ezzel..

Köszönöm, hogy írtátok.

2013. jan. 18. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:
A párod jó nagy tuskó...és vaj van a füle mögött.
2013. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!