Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » úgy érzem, nincs 'életem',...

úgy érzem, nincs 'életem', mert nem akarok anyámékkal összeveszni. Jó lenne már élni az életemet. Mit tegyek? 17l

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

mit értesz az alatt hogy "Jó lenne már élni az életemet"?


azt, hogy jó lenne már elmenni dolgozni, saját lábra állni, gyereket nevelni, vagy azt, hogy jó lenne minden nap hajnalig bulizni és a haverokkal lógni?

2011. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenek anyámék. Ha el akarok menni itthonról, egyből fintorognak, húzzák a szájukat, rosszabb esetben pedig kiabálnak velem, hogy állandóan csak csavargok (ha 1 héten egyszer elmegye pár órára, az már luxus). Kibírhatatlanok, ezért én sem megyek már inkább sehová, 19 évesen. :( Sajnos munkát nem találtam, így saját pénzem sincs. De amúgy ez a megoldás, dolgozni suli mellett, pénzt szerezni, önállósodni, így sok joguk már nem lesz beleszólni, hisz nem az ő pénzükön mész. Ja, meg persze minél többet segíteni otthon, hogy emiatt se modogathassanak (bár az én szüleimnek az sem elég, ha egész nap a házban takarítok, vannak örök elégedetlen emberek). Addig pedig tegyél rájuk egy nagy ívben, miket mondanak. Tudom, hogy nagyon el tudja venni az ember kedvét, de ezért ne gubózz be. :(
2011. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ilyenkor csak az a megoldás hogy függetlenedsz. Én most megyek kollégiumba bár nem teljesen ilyen okból. 15/l
2011. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megértelek,ugyanebben a helyzetben voltam.Pedig sokat segítek nekik,én takarítom az egész házat,főzök,és a kertet is én csinálom.De ha egyszer el akartam menni,akkor rögtön találtak még munkát.Egyik délután,úgy 5 óra körül találkozni akartam az egyik barátnőmmel,erre az volt a válasz,hogy jó,de előtte töröljek port,az úgyis egy jó 2 órás munka.Na igen,és akkor este hétkor meg már az lenne,hogy "ne menj sehova".Ezért fellázadtam.Csinálom továbbra is a házat,kertet,főzést,de ha ezek rendben vannak,akkor elmegyek,bármit is mondanak.Nálunk azóta megszűnt ez,és így mindenkinek jó.
2011. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:09


A kettőt 'egyszerre'... Függetlenedni tőlük, munkát találni, dolgozni, nem függni tőlük, és bulizni egy kicsit.

2011. jún. 30. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Keres munkát ha találsz nem lesz kifogásuk, ha lesz munkád lesz saját pénzed bulizni nem értem hol a probléma,

nem kell ahhoz az ő engedéjük hogy munkát keres tudniuk se kell.

2011. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a saját kereset sem mindent old meg. Én dolgozok a suli mellett, és ugyanúgy húzza a száját anyám, ha valahova menni akarok 19 évesen...
2011. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!