Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megváltoztatni a...

Hogy tudnám megváltoztatni a családomat?

Figyelt kérdés
Apa:ha hazaér az az első hogy bekapcsolja a számítógépet,és leül sörözni anya megmondta hogy csak 1 sör ihat de én szoktam látni hogy suttyonban iszik legaláb 5-öt(régebben 7-et)és nem foglalkozik velünk anya: vele jól elvagyok csak néha idegesít de az szerintem természetes tesóm:kamasz fiú vele szinte nem is beszélek és szinte minden felkapja a vizet,és káromkodik mintha természetes lenne,9.-es és nem valami jól tanul csak xboxozik szinte én: 13/L jó tanuló előre is köszi
2013. jan. 18. 17:34
 1/6 Ant39 ***** válasza:
És mi a problémád? Amerikában azt mondanám neked hogy "control freak".
2013. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megváltoztatni nem fogod tudni.
2013. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod megváltoztatni őket, és szvsz eég idegesítőek azok akik mindenáron másokat akarnak befolyásolni. Alkalmazkodj a helyzethez és örülj, hogy van családod akik törődnek veled.
2013. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudod erre lehetoseged nincs, mivel a szuleid felnottek, te pedig gyermek vagy! Neked kell megvaltoznod, elfogadnod a szuleidet, alkalmazkodni hozzajuk, s amit megtehetsz, hogyha valami nem tetszik, akkor szepen megkered oket, hogy talan ez igy nem lesz jo pl., de iranyitani, kritizalni nem erdemes, mivel onmagadnak artasz pl. Az anyukad nem foglalkozik veled, talan zarkozz fel, es kerdezd meg, hogy mit tudnal segiteni, ekkor mar lehetoseged lenne arra, hogy kommunikalj, hiszen talan az anyukad tul faradt!
2013. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülj annak, hogy apád minden nap hazamegy és még nem lépett le egy fiatalabb nővel...

Örülj annak, hogy apád nem kocsmázik, nem játékgépeken szórja el a fizetését és nem gyapálja meg naponta részegen a család összes tagját...

Örülj annak, hogy anyád szép csendben elvan, nem csesztet titeket és nem depressziós...

Örülj annak, hogy anyád ellát titeket, nem neked kell mosnod-főznöd-takarítanod és ellátnod a kilenc testvéredet...

Örülj annak, hogy a tesód nem csavarog és drogozik bandába verődve és nem keresi a rendőrség...


Nézz csak körül a családodban : van mit enned, vannak ruháid, iskolába járhatsz, van fűtés nálatok, nem kell éheznetek és nélkülöznötök!...


Millió dolog van, aminek ÖRÜLHETNÉL és hálás lehetnél a szüleidnek!...


Örülj neki, hogy VAN APUKÁD és VAN ANYUKÁD és VAN TESTVÉRED!!!... Sokan vannak, akik ugyanilyen korúak, mint te, de ők ezt nem mondhatják el magukról!...

Fogalmad sincs, ők mennyire örülnének, a te problémáidnak...


Most pedig menj ki a szobádból és öleld meg apukádat, anyukádat, testvéredet és adj hálát Istennek, hogy ilyen szerencsés vagy!... :-))

2013. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok!A kérdező vagyok.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Különösen az utolsónak! :)
2013. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!