Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig magányos...

Miért vagyok mindig magányos a párom mellett?

Figyelt kérdés
Annyira elkeseredett vagyok, és egyedül érzem magam. A párommal 2 éve vagyunk együtt. Én 28 vagyok, ő 21. Tudom hogy ez is a baj, hiszen még fiatal férfi és szeret szórakozni, igaz nem gyakran, de mikor elmegy, az nekem rosszul esik...És olyan keveset van itthon a munkája miatt, hogy szinte úgy érzem soha nincs velem. Annyiból áll a nap, hogy hajnalban elmegy dolgozni, délután 3kor hazajön, aztán eszik, gépezik, kicsit beszélgetünk és ő utána elmegy edzeni és csak késő este, úgy 8-9 körül jön haza. Ha hétvége van, mint ma is, ilyenkor még edzés után beülnek beszélgetni valahová. Én meg itthon vagyok egyedül...Amikor itthon van, semmi baj nincs, szeretjük egymást, csak ő nem tud sokáig egy helyben lenni. Ez nekem viszont nagyon rossz. Mit csináljak? Egyáltalán lehet valamit csinálni? Vagy csak az a két lehetőség van, hogy vagy elfogadom, vagy továbbállok?

2013. jan. 18. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te nem dolgozol ? Miért nincsenek saját, vagy baráti programjaid ?
2013. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem voltak soha igazi barátnőim. Talán csak 2, de ők már elköltöztek az országból.
2013. jan. 18. 18:33
 3/18 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni ha nem hajlandó megbeszélni a dolgot akkor állj odébb,és keres egy kicsit érettebb pasit.
2013. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
már próbáltam beszélni vele, és lehet is, csak azt mondja, hogy nem tud ezen változtatni. Neki ennyi szabadság kell és nem tud állandóan itthon ülni velem, mert az csak idegesítené. Az hogy csak "vagyunk" itthon és nem csinálunk különösebben semmit. A semmittevést nem bírja elviselni. Neki mennie kell....
2013. jan. 18. 18:37
 5/18 anonim ***** válasza:
18voltam mikor megismerkedtem a párommal,o 27volt. Elso egy evben egyutt jartunk szorakozni,mondjuk.legtobbszor a mozi,vasarlas,etterem volt az etlapon,discoba kb2havonta mentunk,pedig hat én elotte min.2hetente mentem.2.evben disco helyett hazi osszeroffenés..most a 6. évbe lépve aut kell mondjam még az se. Étterem meg mozi szokoévente mondjuk felesleges 5-6ezrunk sincs ilyesmire,csak a munka van és a csekkek.én belenyugodtam hogy vén sz.r XD max atmegyek baratnomhoz beszelgetni amikor o sincs otthon mert dolgozik. Sztem az a két lehetoseged van amit irtal...fiuban mas a fiatal mint noben.
2013. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek,akiknek ha folyton a négy fal között kell ülnie,akkor feszültek lesznek.Én is ilyen vagyok,nem bírom a lakásban,akkor sem,ha párom velem van.Bár ez lehet,családi vonás,mert az őseim is ilyenek.Innen könnyű papolni,nekem sincs túl sok barátom,nekem is rossz lenne,ha a párom folyton eljárna,ezt mondjuk figyelembe vehetné.Ameddig ő elmegy,addig szervezz te is programot,ha kell,egyedül.
2013. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De én nem szeretek nélküle elmenni sehová és rossz érzés, ha nincs velem.
2013. jan. 18. 18:40
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélj vele erről.Ha meg nem megy,akkor lehet,nem passzoltok össze.
2013. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 yuda ***** válasza:
100%

Másik oldalról közelíteném meg, mert úgy hiszem nagy igazság.

Régi mondás, tehát sokan ismerni fogják, nem találtam fel semmi újat.


Egy boldog kapcsolathoz két külön-külön is boldog ember kell. Különben nem lesznek boldogok, ha egymásban keresik a boldogságot.


Gondolkodj el ezen, mert sok és érdekes igazságra jöhetsz még rá, ha megérted mit jelent.

2013. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress egy olyan elfoglaltságot amivel te is tudsz foglalkozni, nekem apukám és anyu volt ilyen korkülönbségben, mint ti. Ha nem találsz valamit akkor abba bele fogsz őrülni, nézz körül, keress új lehetőségeket. Ha a kapcsolattal más probléma nincs akkor szerintem nem szabad ezért felbontanod.

Te mikor dolgozol? Gyereket nem terveztek vagy mennyire komoly ez a kapcsolat?


25/F

2013. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!