Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Osszevesztem anyammal. Mit...

Osszevesztem anyammal. Mit tegyek? Ki a hibas?

Figyelt kérdés

A szuleim mar egy ideje kulon elnek kb 200km-re egymastol. Ugy beszeltuk meg, hogy elmegyek apamhoz ma delutan es ott leszek hetvegen de anyam azt mondta,hogy ma inkabb ne menjek sehova, elkezdtem keresni a kocsim kulcsat de eldugta es nem adja vissza. Nincs hozza joga ezert elkezdtem neki mindenfelet mondani. Elmentem otthonrol gyalog, utana hazamentem hogy hatha meggondolta magat de csak veszekedtunk meg egyet es eleg csunya dolgokat mondtam neki, elkezdett sirni ,ravagtam az ajtot es eljottem. Ma mar nem megyek haza. Most kicsit szegyelem magam de szerintem nincs igaza. Megigerte.

18/F



2013. jan. 18. 21:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg kimaradt: MIÉRT kérte anyukád, hogy ne menj ma inkább sehova?
2013. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha az utviszonyokra való tekintettel nem engedett el teljesen megértem. Csak félt, joggal. menj haza és kérj bocsánatot.
2013. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
menj haza..nem ér ennyit
2013. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert nem enged. Annyi volt a valasz hogy mert vagy azert.
2013. jan. 18. 21:55
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán a hó miatt aggódott.Lehet,hogy jól tette,hogy nem engedett útra kelni.Végül is mindenhol azt mondták,hogy aki teheti,maradjon otthon.A találkozót majd bepótoljátok apukáddal.Lehet,hogy ő is nyugodtabb így,hogy biztonságban tudhat.Senkinek sem lenne jó,ha valahol az út szélén dideregnél.Aludj rá egyet,aztán holnap már ne emlegesd anyukádnak.
2013. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez csak egy apró vita nem olyan véresen komoly. Menj haza beszéljétek meg a dolgot és béküljetek ki egymással.
2013. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

Komolyan otthon hagytad anyudat ebben a szelben, viharban? :(

Ezt barmikor be tudjatok potolni de ne legyen rossz a kapcsolatod anyukaddal, hiszen o nagyon szerethet teged. Szerintem az ido miatt nem engedett, en sem engednem a fiamat. Fontosabb az epsege egy talalkozonal.

Menj haza, olelgesd meg, kerj bocsanatot de ne hagy otthon!

Szeresd ameddig lehet! :(

2013. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%

"elkezdtem keresni a kocsim kulcsat de eldugta es nem adja vissza. Nincs hozza joga"

Miért, a te saját pénzedből van az autó?

2013. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
7. válaszoló, azért ennyire eltúlozni sem kéne, én sem szoktam géppuskás őröket állítani anyám mellé csak azért, mert odakint fúj a szél.
2013. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem az en penzembol de az ovebol se es szerintem akarhonnan is van ezt nem teheti meg. Az az enyem.
2013. jan. 18. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!