Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal? (lent)

Mit csináljak anyámmal? (lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.Van egy fiú kb 1 éve ismerem, és szerelmes vagyok belé.De a fiú nem is tudja,nem is tetszem neki szóval csak barátok vagyunk.Anyám is tudja hogy szeretem,nem jó vele a kapcsolatom szóval nem tőlem.Csak egyszer bele olvasott a naplómba(véletlen az egyik szobában hagytam 5 percre míg a másik szobában voltam)és ott olvasta.Néha átszoktam menni a fiúhoz,de most mennék először egyedül.Amúgy a családjával is jóban vagyok.Van két húga és a természetesen a szülei.Tegnap is mondtam anyámnak,hogy valamikor szilveszter után átmegyek.Eddig jól ment,megengedte meg minden.Utána rá egy órára kb megint felhozta a témát hogy minek megyek? Mondtam hogy mert rég voltam náluk.Erre elkezdi hogy jól van menjek ha azt akarom hogy megbas**anak az úton.Meg hogy persze látni kell azt az idiótát(a fiút).Meg olyat mondott hogy azért mész hozzá mert már nagyon viszket,mi? Itt kiakadtam hogy mi alapján és hogy mondhat ilyet.Másnap reggel meg már jött azzal mikor feltűnt hogy nem szólok hozzá csak ha kérdez hogy jól van igazad volt.De állandóan ilyen.Szerintetek ez normális így?

2012. dec. 29. 12:52
1 2
 1/17 anonim válasza:
Hát normálisnak semmiképpen se mondható hogy mondhat ilyet a 15 éves lányának? Mindig így beszél veled? És apud mit szól?
2012. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha gusztustalan módon is fejezi ki magát, tényleg azért mész át, nem?
2012. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1.Apum nem lakik velünk,ezt ami volt még nem tudja.De az eddigiek is kiakasztották aput,pedig az nem volt ennyire durva.

2.nem azért megyek.

2012. dec. 29. 13:10
 4/17 anonim ***** válasza:

hmm hát elég alpári a stílusa

mond neki hogy nézd Anyukám én szerelmes vagyok x be ,de van eszem tudok magamra vigyázni kérlek ne aggódj ha lefekszem vele védekezni fogunk (úgy is legyen :))

Ha elég szépen beszélsz nem tud majd mit kezdeni vele..sajnállak egyébként az én Anyám is tapintatlan de már kinőttem :)

2012. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3.Oké,akkor majd felhozom a témát és mondom neki ezt amit írtál.Amúgy mivel barátok vagyunk,és a fiúnak nem is tetszem mint ahogy írtam is,nem valószínű hogy valaha is lefekszünk egymással,kb 1% az 1000-hez:D.De amúgy számomra természetes hogy ha mégis megtörténne akkor csak védekezéssel.
2012. dec. 29. 13:45
 6/17 A kérdező kommentje:
És amúgy 3.te hány éves vagy?
2012. dec. 29. 13:46
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne törődj anyukáddal. Lehetséges, hogy leterheli őt a munka, vagy az a baj, hogy az apud nem lakik veletek. Az se szép dolog, hogy elolvasta a naplódat, de ezt szerintem ő is tudja. Szerintem ülj le beszélgetni anyukáddal, mondd el neki, hogy már nagylány vagy, és tudsz magadra vigyázni. :) 15/f
2012. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

3 as vagyok

29 :) és még nagyon jól emlékszem az ilyen beszólásokra,még most is csinálná anyukám ha lenne rá lehetősége de már nem érdekel

20 éves koromban szakítottunk a barátommal aki finoman szólva nem illett hozzám ,ezt mindenki tudta de nekem nagyon nehéz időszak volt,egyetlen ember fárasztott azzal hogy tudhattam volna meghogy szedjem már össze magam:anyu

ezt csak azért irtam mert úgy gondolom hogy van az a típusú anya aki féltékeny a lányára mint nőre sajnos anyukám ilyen ,az az igazi hercegnő típus aki körül az egész világnak kell forognia.már nem érdekel de akkor nagyn rosszul esett.Mi is ketten voltunk anyuval egyébként.

2012. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kérj néhány netes szakértői rovatban tanácsot - javaslom pl. a Csernust is, ő nagyon kiosztja az ilyen szülőket - és mutasd meg anyukádnak a válaszokat. Le kell essen neki, hogy nem normális, amit csinál.
2012. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Első vagyok, az nem megoldás, hogy apukádhoz költözöl? Akár bírósági eljárás útján, hogy hozzá ítéljen a bíró? Én nem biztos, hogy akarnék ott lakni úgy anyummal, hogy ilyeneket mond, na az enyémet se kell alábecsülni, de ilyet még nem vágott a fejemhez nyíltan.
2012. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!