Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal, aki...

Mit csináljak anyámmal, aki még mindig bele próbál szólni az életembe?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja, hogy elköltöztem otthonról. Eleinte, az első 1-2 hétben majdnem napi rendszerességgel járt hozzám anyám. Ezzel nem is lett volna gond!

Egy reggel meglátta a barátnőmet ruha nélkül a saját házamban (négy évig kamionoztam, abból tudtam építkezni), mikor kijött a szobámból. Erre arcon vágta, és elkezdett kiabálni, hogy "háremet tartok én otthon", hogy meztelen nők sétálgatnak mindenfele. Apámat felhívtam, elvitettem vele anyámat, majd megkértem, hogy ne engedje át hozzám.

A szép szó nem segít, próbáltuk számtalanszor. Mivel nem néztem jó szemmel amit csinált, így nem beszélek vele 3 hete.

24/F


2013. jan. 1. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Cserélj zárat.
2013. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs már neki kulcsa, elvettem tőle.
2013. jan. 1. 23:06
 3/9 anonim válasza:
pitbull,taposóakna
2013. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ott a pont :)
2013. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És az a vicc az egészben, hogy megvan győződve arról, hogy "jól cselekedett".
2013. jan. 1. 23:11
 6/9 anonim válasza:
nem kell beengedni aztán próbálkozni kell tovább a normális beszéddel. Ha nem szellemi fogyatékos előbb-utóbb leesik neki hogy ha mondjuk együtt élsz a barátnőddel akkor néha leveszitek a ruhátokat otthon
2013. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy leesik már neki...

Csak már unom, hogy folyton keveri a sz@rt. Hála Isten, a barátnőm, tudta, hogy hirtelen feltudja kapni anyám a vizet, de ezt még én sem néztem volna ki belőle, hogy nekiáll pofozkodni.

2013. jan. 1. 23:24
 8/9 anonim ***** válasza:

És azóta mit csinál/ mit akar csinálni anyuka?

Én innentől kezdve egyébként az életbe nem engedném a házamba. Undorító amit csinált. A saját házamban azért ha én megengedek valamit, más ne szóljon már bele...

2013. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Semmit sem csinál, mintha misem történt volna, nem beszél a dologról. Habár 1-2 hetente járok át anyámékhoz, akkor ha muszáj. Akkor sem maradok sokáig, köszönök, megkérdezem, hogy vannak majd Olaszosan távozok. Apám mesélte, hogy azért ők beszélgettek erről, de anyám véleménye nagyon nem változott ebben az ügyben. Nem értjük apámmal a felháborodás okát, mivel nem éltem/élek kicsapongó életet.

Talán évekig alig látott, és nem akar megint elveszíteni... fene tudja.

2013. jan. 6. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!