Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megromlott a kapcsolato...

Nagyon megromlott a kapcsolatom a szüleimmel, és azon kívül velem is vannak problémák. Milyen okok miatt vehetnek el engem tőlük? (nem szeretnék, elkerülni tőlük, mert a problémák ellenére szeretem őket)

Figyelt kérdés
vagy menjek esetleg pszihológushoz? vagy mit csináljak, hogy megváltozzak?:( nem akarok elkerülni:( olyanért elvehetnek, mert nem mentem el megírni a felvételit? vagy milyen hasonló okokért vehetnek eltőlük?:S

2013. jan. 19. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

1. hány éves vagy?

2. amíg tanköteles vagy és nem járatnak iskolába kaphatnak figyelmeztetést, továbbá azért is, mert sok az igazolatlan.

Ill ha valamiben veszélyeztetettnek, de ugye ez csak akkor derül ki ha valaki szól az illetékes hivatalnak.

2013. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
8-os vagyok.. de ha újra járom a 8at akkor nem tök mindegy hogy meg írom a felvételi vagy nem?:SS vagy nem értem, nem bántanak meg semmi, csak a tanulás, meg az itthon dolgokban van baj:/
2013. jan. 19. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:

kiskorú veszélyeztetés: vernek (ok ez nálad nem játszik)

nem ruháztatnak (pl télen gáz papucsban rohangálni)

nem adnak enni, inni

ilyenekre kell gondolni.


Amúgy keres egy sulipszichológust. Ő úgysem szólhat az engedélyed nélkül senkinek. Elmondhatod a kis bánatod és lehet gyakorlati tanácsokkal is tud segíteni.

2013. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem, semmi ilyen nem játszik..


háát suli pszihológushoz nem szívesen mennék, de ilyen rendes szakképzett se mondhatja el eliveleg a problémám nem?

2013. jan. 19. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem fogja elmondani a problémát, az a feladta, hogy te gyere rá, utána meg az, segítsen túllépni rajta.
2013. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2013. jan. 19. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!