Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves vgyok és néha eszembe...

23 éves vgyok és néha eszembe jut elkoltoznék itthonról, jo a kapcsolatom a szüleimmel csak kiprobálnám milyen külon lenni! Tanács?

Figyelt kérdés
anyukám már nem él.Én,bágyám,apum élunk igy hárman! sokszor eszembejut hogy jo lenne elkoltozni!Ugyanis apa nagyon félt!pl beszeretnék menni a városba este és akkor látszik rajta h nem tetszik,megkérdezi hogy mikor josz?!!meg mikor jon hozzánk vmi barátnom látszik rajta hogy nem tetszik neki!Olyan mintha azt akarná hogy csak mi hárman és senki más!Ne menyünk sehova csak itthon üljünk tesómmal!Kicsit elegem van!Lehet h nem annyira veszes a dolog csak én latom igy??! lehet hogy azért alakult ki ez mert nincs már anyu és hogy nagyon félt,de ez már beteges!!!!másfél éve van barátom és gondolkodtunk hogy osszekoltozünk nem messzire csak kb háromnegyed orára innen akóhol most lakom!
2010. aug. 12. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi idősen már egyébként sem egészséges otthon lakni :S Szerintem költözz el, nagylány vagy.
2010. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
sztem is ha van hova miért ne?!
2010. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ostobaság,hogy nem egészséges otthon laknod! Miért kellene albérletre költened,külön rezsit fizetnek stb,. Ez csak mai mánia a fiataloknál. Járj el emberek közé,szórakozni a barátoddal. Ha vele úgy gondoljátok,akkor költözzetek össze. Az pedig természetes,hogy apukád félt.
2010. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak azért nem akarja hogy elmenjetek otthonrol, mert egyedül lenne, hogy már nincsen anyukád se, igy ti maradtatok neki és nem szeretne egyedül lenni.
2010. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem bűn. Mások gyerekeket szülnek a te korodban.
2010. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!