Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek én, és...

Hogyan viselkedjek én, és hogyan a párom az első találkozáskor anyummal?

Figyelt kérdés
A páromat most fogom bemutatni anyumnak, aki eddig ( pár hónap) meg sem akarta ismerni, mert 17 évvel idősebb mint én, és nem az a magas szőke herceg, mint akit ő elképzelt volna. Most meg szeretne közösen kévézni délután. Nincs ebben tapasztalatom, segítsetek! Miről beszélgessünk? Mennyire mutathatom ki, hogy szeretem?
2009. aug. 30. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak természetesen kell viselkedni.

mások társaságában egymást fogdosni meg csókolózni szerintem amúgyis primitív dolog. mást zavarba hozol vele. nem kell hozzáérj, amíg ott van anyukád, sőt. és nem is kell a kapcsolatotokról beszélni, ha csak nem anyukád kérdez. három felnőtt ember sok mindenről tud kellemesen beszélgetni, ami nem az intimszférájuk...


én ha már manipulálni akarnám a dolgokan, beszéltetném anyukám, hogy az ő idejében hogy voltak ezek a dolgok, stb. ha nagyon a bögyében van, legalább elmondhatja a véleményét. ha valami kellemetlent mond, csak mosolyogjatok. nehogy mindjárt az első találkozáson vita legyen.. hagyjátok rá.


ha meg amúgy jó természet, hadd vezesse ő a beszélgetést, ő az idősebb, tapasztaltabb. szerintem.

2009. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert nálunk is ez a helyzet az én párom csak 15 el idősebb nálam , de anyám hallani sem akar rólunk...
2009. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok, de a szüleim eléggé szeretnek irányítani, és nem annyinak kezelnek...


Úgy tűnik az idő sok mindenre gyógyír... Sok sikert nektek is!

2009. aug. 30. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!