Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt valakivel olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt valakivel olyan, hogy nem csókolóztatok párotokkal az első találkozáskor?

Figyelt kérdés
Tehát összejöttetek,jártotok 5 napja taliztatok és nem volt csók:/
2011. okt. 23. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a párommal való első találkozáskor nem volt csók. Viszont miután már jártunk, nyilván van. Sőt..előtte még 2 hónap szex is volt.
2011. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Az édesanyám és édesapám először a házasságkötés után csókolózott.
2011. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát én szórakozóhelyen ismertem meg a mostani barátom de ott nem történt csók bár ő szerette volna mert szerinte nincs abban semmi szerintem van... aztán találkoztunk rá pár napra akkor már megtörtént nem akartam húzni az agyát meg tulajdonképpen egy helyes aranyos gyerekről van szó... aztán találkozgattunk két hétig végül összejöttünk :)
2011. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Velem csak ilyen történt.Én még mindig nőnek tartom magam,és kicsit küzdeni kell értem.A férfiak is szeretnek vadászni,és ha rögtön mindent megkapnak,kihal a vadászösztön.

3 hónap telt el az első csókig.

2011. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 4 hónap telt el az első csókig. :P

Szeptemberben találkoztunk, decemberig cserkésztük egymást. Aztán kimondtuk, hogy járunk. A járás 3. napján csókolt meg, egy arra megfelelő pillanatba... én áldom a sorsot, hogy nem kapkodtuk el. Igazi ünnepély volt a számomra, hogy az első közös csókunk nemcsak úgy elcsattant, hanem megadtuk a módját. Jobban megmaradt bennem a barátom első csókja mint az első szex.


Szóval szerintem ha egy férfi, megadja mindennek az idejét és a módját, akkor az csak egy különleges ember lehet.

2011. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4 hónap, meg 3 hónap.. De nem úgy, hogy már jártatok. Az a 4 és 3 hónap, az előzetes ismerkedési szakasz.
2011. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
mikor 15 voltam, kb egy hét után volt az első csók (életemben a legelső:)), a köv. barátommal 16 évesen 3. randin, akkor jöttünk össze ( és majdnem másfél évig együtt voltunk), a jelenlegi barátommal pedig összejövetelünk előtt másfél évvel (még a 16éves kapcsolatm előtt) volt az első csók egy buliban, utána pedig szintén egy buliban csókkal jöttünk össze. másfél évet várt rám, annnnnyira imádom :)
2011. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Soha nem volt ilyen, mivel Én hoszan ismerkedös típus vagyok. Ha jól érzem magam egy Növel és bejövünk egymásnak, akkor hagyjuk kialakulni a dolgokat, de eddig csók és szex is azelött volt, hogy jártunk volna.


Engem annyira feszélyez ez a dolog, hogy akkor minél hamarabb "járjunk".

2011. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor először találkoztam vele nem volt csók hisz nem ismertem, de azon a napon mikor vallomást tett nekem és megkérdezte hogy összejöhetnénk e és igent mondtam akkor csókkal pecsételtük meg :) Azóta 5 éve együtt vagyunk . 22/L
2011. okt. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a barátommal egy hónapig húztuk egymás agyát.. vagyis én semmit nem akartam tőle(de áldom az istent hogy összejöttem vele) és október 7. én összejöttünk vagyis kimondtuk hogy járunk és kb egy hét után volt az első szájra cupp.. és gólyanapon amikor nindzának voltam öltözve a szám el volt takarva, és idegesítette hogy egy puszit se tud adni, egész nap vele voltam és idegesítette.. amikor levettem az álarcot akkor a suli lépcsőjén megcsókolt, akkor valami megváltozott és az nagyon jól esett azóta együtt vagyunk :)

16/L

2011. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!