Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám benyújtotta a számlát,...

Anyám benyújtotta a számlát, kifizessem neki?

Figyelt kérdés

Múlt héten volt a szalag avatóm,ahova eljött pár olyan rokon akik a ballagáson nem tudnak részt venni,így mst kaptam tőlük pénzt/ajándékot. Volt nálunk egy kisebb vacsora is utána.


Ma anyám oda adta a számlát h mennyi pénzel tartozok. 20.000Ft,a kosztümöm, 30 ezer ft a kaja a vendégeknek,10.000Ft a nővérem ruhája a szalagavatómra,6000Ft az ő cipője-a szalagavatóra vette,és még egy 10es a a nővérem és az fodrásza.


Én nem kértem h tartsunk ugymond bulit a szalagavató után,anyám találta ki,mert tudta h a ballagásomra azok a rokonok akik most ott voltak nem tudnak majd jönni.


A nővéremmel ezt annak idején nem játszotta el,h ki kellett fizetni a kosztümjét vagy a ballagási ebédjét.


Azt mondta ha nem fizetem neki ki akkor az életben ne várjak tőle semmit.


2013. jan. 19. 15:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
83%

Ki ne fizesd neki!

Mi a fenét képzelnek ezek a mai szülők?


Okádnom kell tőlük komolyan!!


Meg ez mi, hogy a fodrászát????


Ó istenem, de megmondanám az ilyeneknek a magamét :S

2013. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
78%
Hát én ilyet még nem hallottam. Én odaadnám a pénzt (ha van annyid) ÉS nem várnék tőle semmit az életben.
2013. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
93%

Ja és tisztelet a kivételnek.



Egyébként tudod mit csinálj?


Szólj a rokonoknak, hogy visszaadod a pénzt, mert édesanyád elkérte és mondd el nekik mire, és ha úgy gondolják tartsák meg, vagy adják oda anyukádnak.

2013. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
91%
erre nem tudok mit mondani... szánalmas, undorito.. uj cipö, fodrász, csak a ballagás kedvéért??? ki kérte??????????
2013. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
91%
Hát... Nehéz. Mennyi jött be? Mert a kosztüm, kaja talán lmegy,. hogy fizesd ki, (bár normális szülő állja, már bocs), de a nővéred ruhája, fodrászuk+cipő... Mondd meg, hogy te nem kérted, hogy menjenej fodrászhoz, jó lett volna, ha csak hajat mosnak, meg a ruhájuk is... nehogy már te álld..
2013. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
88%
Gyönyörű egy anyád van hallod! A fodrászát neked kell kifizetni?? Meg a tesód ruháját? eszem megáll....akkor miért nem mondta azt,hogy csinál egy vacsit, és a kajába jó lenne ha beszállnál...de nehogy már a te számládra menjen az, hogy ők néztek ki valahogy?? Ez alap, hogy egy szalagavatóra felöltözik az ember de amúgy máskor nem járnak fodrászhoz csak most? Kész röhej. A vacsit kifizetném, de a többi az ő részük...és ne haragudj, de ezek után nem hogy nem várnék semmit tőlük, semmi jót nem várnék!
2013. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
96%
Mit mond anyukád miért kell kifizetned? Milyenek a körülmények nálatok?...stb...
2013. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
86%
Tök mindegy, ha olyan szarul állnának anyagilag, akkor lehetne annyi esze, hogy nem vesz új cipőt meg nem mennek fodrászhoz.
2013. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
86%
Mi a túró?! Van kereseted, amiből ezt kitudnád fizetni vagy az ajándékba kapott összegből akarja kifizettetni veled édesanyád? A nővéred ruhájára és hajára a pénzt mégis mért tőled kéri, miért nem a nővéredtől? A cipőt amit vett magának nehogy már te fizesd ki...Bocs a kérdésért, de skótok vagytok? Nekem ez teljesen abszurd..
2013. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 Joshy Ca$h ***** válasza:
99%
Még jó hogy a nővéred nem műttette meg a mellét előtte:D
2013. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!