Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha sokszor ez...

Mit tehetnék, ha sokszor ez van otthon?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Lelkileg tönkretettek és önbizalom hiányos vagyok.

Az anyukám sokszor kiabál velem,én már rá se merek nézni csak sírni tudok.Sokszor mondja hogy egy rakás szerencsétlenség vagyok.A szüleim elváltak és apukámat nem merem felhívni mert félek hogy anya kiabálni fog velem.Van 2 testvérem ők ezt mindig végignézik.Az osztályom is nap mint nap tõnkretesz,meg se merek szólalni a suliban szinte már itthon sem.



2013. jan. 19. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Biztos, hogy mindenki hibás, csak te nem?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem mindig a tó a hülye...

2013. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Velem is évekig ez volt,a suliban az önbizalom hiány az ok és hogy nem bírsz kapcsolatot teremteni,otthon meg rajtad töltik ki a feszültséget

ezen nem tudsz változtatni,csak a saját önbizalmadat erősítheted,próbálhatsz neked megfelelőt társaságot keresni,így ha velük boldog vagy az otthoni dolgok sem fájnak majd annyira

2013. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Türelem rózsát terem:D
2013. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos van valaki, aki beszél veled, ha más nem, a nagyszüleid, az iskolapszichológus, akárki.
2013. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen csodálatos gyerekkorom volt és én mindig elmentem az álbarátaimmal lógni,akik sorstársak voltak,mert ők is utáltak otthon lenni.Így végül is jól átvészeltem azokat a rossz időszakokat,amikor így bánt velem a családom és sok jó emlékem maradt,amikor az érdekbarátaimmal lógtam.Minden nap velük voltam,mintha a testvéreim lennének.Ez azért volt jó,mert mindig is szerettem volna egy testvért.Te is keress érdekbarátokat,vagy ha szerencséd van,akkor lesznek igazi barátaid is és ez meg fogja könnyíteni a dolgod,mert legalább ki tudsz kapcsolódni egy kicsit.Sokat számít ez.
2013. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel tettek tönkre lelkileg? Miért kiabál anyukád?Mit teszel, amiért azt mondja, hogy egy rakás szerencsétlenség vagy?

apukáddal tartod a kapcsolatot?

Az osztály mivel tesz tönkre?


Ezek nélkül a válaszok nélkül nem lehet normálisan válaszolni neked.

2013. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem ezek a kérdések számítanak,én azért is megkapom hogy meg kellett volna hogy öljön mert ideges a munka miatt,nem kell hogy valamit rosszul csináljon,a lényeg az hogy rajta töltik ki a feszültséget,ez fáj neki és semmit sem tud tenni elenne,nem a fájdalmas dolgokra kell rákérdezni hanem tanácsokat kell adni,az osztály pedig úgy működik hogy aki visszahúzódóbb rögtön kinézik maguknak
2013. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Keress egy embert (barátot) akivel ezt megtudod beszélni, akire mindig támaszkodhatsz lelkileg.Nekem is elváltak a szüleim 2 testvérem van anyukámmal élek meg az egyik tesómmal és néha én is így érzek :/
2013. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!