Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hónapja vagyunk együtt...

1 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel (17/F és 17/L) és az a kérdés, hogy mikor mutassuk be egymást a másik szüleinek, no és ilyenkor az ismeretlen félnek (pl. nekem) hogyan kell viselkednem, mit kell tennem, miközben a szüleivel beszélgetek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Csak add magad, és legyél udvarias!

2009. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
18%
feküdj le a szüleivel
2009. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én 1 évig nem is láttam a párom szüleit,ősem az enyémeket..

mindig nálam voltunk (én már nem élek a szüleimmel)


amiatt jo bemutatni,hogy tudjatok egymásnál aludni..:Dkomoly


add magad...egy idő után ugyse tudnád magad megjátszani

2009. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

en kb 3 honap utan ismertem meg az anyukajat(egy rendezvenyen) az apukajat ez utan egyszer mikor naluk voltam. a parom a szuleimmel osszefutott az utcan, ugyhogy a nagy bemutatas ezert elmaradt...mar ket eve vagyunk egyutt, ezert mar jocskan ismerjuk egymas szuleit, imadom oket!:) nagyon aranyosak. naluk azert nem aludnek. kenyelmetlenul ereznem magam, ha masnap reggel a szemukbe kene neznem:P :D en ilyen vagyok:D

szerintem siman menjetek el egymashoz mutassatok be hogy "o xy a baratom/baratnom" (persze nem art tajekoztatni elotte a szulot, hogy egyaltalan van:P)

ezutan kis beszelgetes utan bemehettek a szobadba, s kesz:)

19-L

2009. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor csak lazán, adom önmagamat!:)
2009. aug. 30. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem is nem kell megjátszani semmit, mert azt előbb utóbb kiderülne. ne öltözz túl- és alul sem. csak természetesen add magad, nem kell mindenen vihogni, és egyfolytában beszélni sem, de kussban csücsülni sem.

érdeklődj felőlük.

sok sikert.

2009. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!