Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ért véget az első párkapc...

Hogy ért véget az első párkapcsolatod, igazinak hitt szerelmed?

Figyelt kérdés
Milyen idős voltál és mi volt az oka a szakításnak,Megbántad?Hogy tetted magad túl rajta?
2009. aug. 30. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

naiv 17 eves lany voltam, osszejottem egy sraccal aki dedelgetett almaim lovagja volt...(legalabbis ugy tunt)

egy honap jaras utan akart velem lefekudni, a 18. szulinapjan (szanalmas!)...persze en nem akartam. aztan funek fanak elmondta hogy mekkora k.rva vagyok. azt hiszem nem kell mondanom, hogy miert szakitottunk, es hianyzott-e ez utan...

aztan osszejottem almaim valodi lovagjaval, akivel egy ev utan majdnem szakitottunk, de csak egy napig birtam nelkule, ennek mar ket eve, azota egyutt vagyunk es remelem soha nem kell elvalnunk!


OFF:

es van egy viccem ha mar itt tartunk.

mi a kulonbseg a k,va es a budos k.va kozott?

a k.va mindenkivel lefekszik a budos k.va mindenkivel csak veled nem!

2009. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

másfél éve tart, és hosszú távra tervezünk. Mindenki mondogatja, hogy úgyis vége lesz, úgyis ki akarom próbálni mással is az életet, stb stb. de nem úgy érzem (már 3 hónapot éltünk együtt, és nem adódott semmi nagyobb probléma)

17/L

2009. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

16 eves voltam es lassan 1,5 evesek lettunk volna.Abba a 2 evbe tobbszor is hazudott nekem,de elso kapcsolatom volt,naiv voltam,mindent elneztem neki.Egy alkalommal azt hazudta,hogy nem tudunk talizni,mert faradt,de,hogy megis egyik haverjahoz lemegy picit gitarozni.Masnap megtudtam,hogy bulizni ment ahol az egesz ejszakat atmulatta( pialt sokat...es lehet csaj is volt a dologba-ez sose derult ki).Mikor megtudtam,hogy hazudott nagyon kiadtam ez olyan utolso csepp voolt a poharba es egy oriasi hisztit csaptam ki neki( utolag en sem neztem volna ki magambol,hogy egy ilyen helyzet miatt ekkora hisztit tudok csapni..sztem baratom sem gondolta),aztan annyira osszevesztunk,hogy aztan kb. 2 hetig nem beszeltunk.Neten neha dumalgattunk ,de suliba,ha latott elcsapta a fejet.Nekem nagyon rosszul esett.Aztan en is ugy tettem ,ahogy o.EN csaptam ela fejem,persze ez neki nem tetszett.Aztan osszejottem a jelenlegi parommal( aki osztalytarsam), nah hagy ne mondjam ,hogy akkor nagyoon kiadtad,de mar nem erdekel.Akkoriba meg sajnaltatta magat par ismerosnek,hogy o meg szeret meg hasonlok.Egy idegen lehet elhitte neki a hazugsagait,de en nem.Azota 2 ev eltelt es meg mindig az osztalytasammal vagyok es o teljesen ellentete eletem elso szerelmenek.De talan kellett ez az elso szerelem,melybe hulyenek neztek,hazudtak nekem stb. ,ahhoz,hogy a mostani parom igazan ertekelni tudjam:)



jah es az exemmel igy 2 ev utan sem beszelunk.Most augusztusban volt a dednagyija temetese es elmentem,mivel ismertem a nenit,de meg ram sem koszont ott sem a hires elso szerelmem...szal ennyit rola:))

2009. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

elég csúnyán, szétköltözéssel, azóta se beszéléssel.

valódi ok nem ismert, csak úgy derült égből villámcsapás.

az ember túlteszi magát sokmindenen, amiről azt hiszi hogy nem. igaz akkor inni kezdtem, mint a baj.

de már nem. :)

2009. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szia. én első nagy szerelmem plátói volt, úgy 2 évig szerettem egy fiút aki úgy 4 évvel volt idősebb nálam, de ez 14 korban nagy korkülönbség... aztán 17 évesen összejöttem az első igazi szerelmemmel, legalábbis akkor ezt gondoltam, majdnem 3 évig voltunk együtt. első barátom volt , és nagyon naív voltam, mindent elhittem ,amit mondott, rózsaszínben láttam a világot, és nem akartam észrevenni a hibáit. aztán ahogy kezdett benőni a fejem lágya kezdett kinyílni a szemem , és észrevettem azokat a dolgokat, amiket eddig nem akartam. a barátnőim mondták ezeket, de én nem hittem nekik, sőt még én voltam mérges rájuk, és szép lassan eltűntek a csajok.

felébredtem, és rájöttem , hogy egyfolytában kamuzik, flörtölgetett, levelezgetett más lányokkal (volt, hogy a szemem előtt) ... nem sorolom a többit, mert van egy-két idegbetegre valló dolog is. egyszerűen nem akartam tudomást venni róla. kiábrándultam belőle, és így utólag nem is értem mi tetszett benne.

miután szakítottunk felkerestem a régi barátaim , és bocsánatot kértem tőlük, ők megbocsátottak, és most szent a béke

aztán volt néhány kis kapcsolat.

végül megtaláltam az igazit, együtt élünk, van egy 5 hós babánk, és még mindig szeretjük egymást. a kapcsolatunk tele van nevetéssel, és bizalommal.


én azt mondom , hogy minden zsák megtalálja foltját. :)

2009. aug. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

17 eves voltam, azt hittem talalkoztam a nagy o-vel.

Igert fut-fat, lenyeg, hogy az iskolat is otthagytam (jo tanulo voltam). Kitalalta, hogy hagyjam abba a tabletta szedest, legyen gyerekunk. Gondoltam miert ne? Anyukam is 18 evesen szult, legalabb fiatal anya leszek.

Ment is szepen ahogy elterveztuk, jott a baba, erre meggondolta magat, osszejott egy roma novel es mire mentem haza, kicserelte a zarat. Persze kiderult, hogy mar hetek ota csal, de naiv voltam.

Felhivtam, de soha tobbet nem valaszolt. Az en elso kapcsolatom ilyen gyonyoruen vegzodott, sajnos egy abortusszal.

Nem banom, mert most 24 vagyok, van egy 1 eves kislanyom, letettem az erettsegit es elmentem kulfoldre. Boldogan elek es halat adok az Istennek, hogy igy tortent.

Igazabol ugy tettem magam tul rajta, hogy azonnal elmentem dolgozni, hogy elfoglaljam magam.

2009. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
17 és fél voltam amikor összejöttünk és 19 amikor szétmentünk. Azért történt, mert megcsaltam. Nagyon bánom már, ami azért fura sokaknak, mert akivel megcsaltam, azóta is együtt vagyunk, össze és házasodtunk és mostmár babát szeretnénk. Nagyon sajnálom, hogy így lett vége, mert annyi sok jó dolgot éltünk meg együtt, hogy kár volt így elrontanom. Nem tudom, hogy miért tettem, szerintem csak hiúsági kérdés volt. Ja, és nem én mondtam meg neki, hanem megtudta máshonnan.
2009. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

16 múltam, mikor összejöttünk, 6 évig tartott. Azt hittem, ő a nagy Ő, sírig tartó szerelmet, házasságot, gyerekeket vízionáltam kutyával, ahogy az kell. Aztán sajnos elvesztette az anyukáját, és ettől olyan szinten kifordult magából, hogy a vége felé már azon gondolkoztam, ki ez az ember? Az i-re a pont az volt, mikor megcsalt, és kiderült a dolog. Szenvedtünk még egymás mellett pár hónapot, aztán találkoztam a mostani párommal, és ez végre adott elég erőt a szakításhoz.

Most már 5,5 éve együtt vagyunk, végre boldog vagyok, és TUDOM, hogy ő a nagy Ő. :-)

2009. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is végződött (ha nem túl csúnyán, erőszakosan, stb.), örüljetek, hogy megéltétek. Már 28 éves vagyok, de soha, de soha nem sikerült olyannal járnom, akibe szerelmes voltam. Nem tudom, miért. Azok, akik ismernek közelről, szintén nem tudnak értelmes magyarázatot hozni rá, csak ilyeneket, hogy "túl jó vagy", "túl sok vagy" stb. - én meg ezeket nem veszem be, és amúgy is hülyeség... Azt akarom megtudni, mi a baj velem, hogy nekem ez nem adatott meg, és miért kell ilyen keserűen gondolnom a volt szerelmeimre (akik közül egy jelenleg is jelen van az életemben, és nem közömbös számomra...), akik nyilvánvalóan vonzódtak hozzám, az intellektuális összhanggal sem volt gond, és mégsem vállaltak be kapcsolatra, járásra. Ez a probléma egész életemben végig kísért, és tudni akarom az okát... Ennek eredményeképpen, ha mélyen magamba nézek, tudom, hogy kompromisszumból létesítettem kapcsolatokat. Azaz valaki másra vágytam, az nem jött össze és akkor összejöttem valakivel, aki kerülgetett, és én elfogadtam őt. Ha pozitívan fogom fel: nyitott voltam, esélyt adtam, megpróbáltam, miért ne. Ha negatívan:leadtam az igényeimből, megalkudtam, mindvégig, még ha el is nyomtam a tudást, tudtam, hogy nem vagyok szerelmes. Hajlanék a pozitív magyarázatra, de az az igazság, hogy a pusztán szimpátiából, elfogadásból, "adjunk egy esélyt" alapon létesített kapcsolataimnak nem lett jó vége.
2009. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
21 éves voltam, mikor véget ért, 5 évig tartott. Nem csupán szerelem volt, de egymás mellett tanultunk meg szeretni, igazi kedves, lassan haladós, mély kapcsolat volt. Nagyon boldog voltam benne, de lassanként egyre kevésbé értettük meg egymást, változni kezdtünk, és nem követtük egymás változását. Megakadtunk olyan 17 évnél... úgy értem ő is és én is a 17 éves párunkat szerettük a leginkább, és a megváltozott egyetemista formáját már nem. A vége... nekem lassú volt, kb.fél éve jeleztem már neki folyamatosan, hogy boldogtalan vagyok, de egyedül nem tudok változtatni. Neki gyors volt, mert azt hitte csak ingadozik a hangulatom és nem beszélek komolyan. Néha még hiányzik, de nagyon szép emlék maradt. Szakítás óta nem találkoztunk, csak tudjuk egymásról, hogy jól van.
2009. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!