Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy élitek meg valaki elveszt...

Hogy élitek meg valaki elvesztését? Inkább magány kell vagy inkább társaság?

Figyelt kérdés
Ha valaki meghal, akihez kötődtetek, vagy így vagy úgy, inkább az kell hogy valaki legyen veletek vagy csöndre, nyugira van szükségetek? Felváltva esetleg?
2013. jan. 20. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
inkább a magány.
2013. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
néha elèg a magány amikor egyedül vagyok és tudok gondolkodni.De van amikor muszáj hogy legyen mellettem valaki mert egyedül nem birom.igazábol november végén a nagypapám halt meg akit nagyon szerettem .
2013. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magány.Bármi bajom van az életben egyedül szeretek túljutni rajta.

Tudom ez nem olyan de vetéltem,többször és mindig egyedül tudtam csak feldolgozni.

2013. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan társaság, akivel lehet mélyen hallgatni, akivel nem kell beszélni sem ahhoz, hogy megértsen. Aki csak fogja a kezed, de nem erőlködik a vigasztaláson. Az az igazi támogatás számomra.
2013. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!