Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a család fekete...

Én vagyok a család fekete báránya. Visszakaphatom még a családomat?

Figyelt kérdés
Sok rosszat tettem amire nem vagyok büszke, még semmit sem tettem le az asztalra. Az egyik tesóm orvos, a másik ügyvéd, apám mérnök én meg csak egy rohadt autószerelő vagyok akinek nem tiszta a múltja. Gyerekkoromban ugyanannyi szeretetet és törődést kaptam a szüleimtől mint a tesóim szóval nem is értem. 22 évesen jöttem el végleg a szüleimtől meg hát ki is raktak volna otthonról nem tartottuk a kapcsolatot aztán évekkel később kerestem őket, hogy lakhatnék-e náluk egy kicsit amit meg is engedtek de nagy balhét csináltam. Megint nem tartjuk a kapcsolatot. Most már komolyan szeretném hogyha legalább csak beszélgethetnénk. Rájöttem hogy apámnak végig igaza volt amikor állandóan kritizált és idáig az egész életem egy nagy semmi, szeretnék ezen változtatni de ehhez szükségem van a családomra mert egyedül nem fogom tudni megcsinálni. Rajtuk kivűl nem tudok másra számítani. A haverjaim hülyék ők belevisznek a rosszba. Ezért beszélek már nagyon keveset velük. Kerestem a szüleimet még valamikor nyáron aminek egy kikúrt nagy veszekedés lett a vége, ezért nem tudom hogyan menjek oda. Szerintetek kaphatnék még egy esélyt? egy utolsót. Mit tegyek hogy megkapjam?
2013. jan. 20. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el hozzájuk,és őszintén kérj tőlük bocsánatot.Mond el, hogy mekkora marha voltál, amiért nem hallgattál rájuk,most már belátod, hogy igazuk volt és lett. Mond el, hogy szereted őket,és szeretnéd, ha segítenének jó irányba terelni...Még van lehetőséged ne aggódj.Fiatal vagy.Hozd helyre a hibáid,törekedj, hogy legyen melód,megtakarításod,gázos haverokat meg hagyd a fenébe!
2013. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 okoska31 ***** válasza:

azt hittem az lesz a vége az elejének, hogy az orvost, ügyvédet, és a szüleidet is te tartod el az autószerelésből...:)

ez persze csak egy vicc idézet.


én úgy gondolom, hogy az autószerelést is lehet úgy csinálni, hogy abból szépen meg lehessen élni - sokaknak sikerült.


sokat segítene az épkézláb segítség nyújtáshoz, ha megosztanád velünk, hogy milyen balhékat csináltál?

2013. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a hibákat kijavítani már nem tudom de egyenlíteni még lehet. Azon vagyok, hogy normális úton pénzt szerzek, keresek másik munkahelyet (ez egyenlő a semmivel). Csak kell valaki aki biztat.

Ezekbe a balhékba ne menjünk bele. Nem szeretek beszélni róla és ebben a helyzetben nem is lényeges :)

2013. jan. 20. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy ne lenne esélyed? A szüleid nem fognak eldobni maguktól, mégiscsak a gyerekük vagy... meg ha eddig nem tették meg akkor csak szeretnek. Ha látják rajtad, hogy tényleg őszintén megváltoztál akko el is hiszik... ne csak mondd nekik bizonyítsd is be, annál nagyobb erő nincs.
2013. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Te vagy az első szülött gyerek a családban?
2013. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Második
2013. jan. 21. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Itt kérdezed? Miért nem a szüleidtől. Felnőtt ember vagy, állj a saját lábadra, és mi az, hogy egyedül nem megy.? Miért kell neked állandóan kapaszkodó? Állj a saját lábadra, vond le a tanulságot és ha már bizonyítottad, hogy felelősséget vállaló egészségesen gondolkodó ember vagy akkor esetleg, megbocsájtanak. Fehérítsd ki magadat.
2013. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is az a véleményem, hogy gyakorlatilag leírtad a kérdésben, hogy eddig mikor odaengedtek megint, vagy beszéltek veled, mindig balhét csináltál, meg veszekedést.


Gondolom akkor is minden alkalommal jól megbántad, odamentél mint a tékozló fiú, hogy fedél kéne meg segítség, és folytattad ott, ahol abbahagytad.


Jó, hogy mégis a szüleid stb. de van az a pont, mikor már a szülő is úgy van vele, hogy hányszor nézed még hülyének, meg hányszor vered át és csinálsz balhét meg bajt?


Szerintem is annak lenne itt az ideje, hogy ne a szüleidre csimpaszkodj, meg nekik csináld megint a fesztivált mikor segítenének rajtad, hanem szedd össze magad, aztán keresd őket.


Ne haragudj, de ez olyan tipikus, mikor kell valami, megjelenik a bűnbánó, lecsúszott fekete bárány, megkapja, mert megsajnálják, aztán még csak rosszabb lesz, mint addig.

2013. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már egyszer felraktad ezt a kérdést. Akkor írtam, hogy tessék a lábadra állni, és bebizonyítani, hogy megváltoztál. De látom azóta el telt pár hónap és még mindig itt rinyálsz, minthogy össze kapnád magadat és tettekkel bizonyítanád, hogy képes vagy gyökeres változásra
2013. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!