Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a négereket...

Miért nem szeretik a négereket? Miért lenne baj ha egyszer a férjem is az lenne?

Figyelt kérdés

Már kezdem jobban szeretem a külföldieket mint a magyarokat. Így is kevés az önbizalmam, de a magyar srácok tesznek is róla, hogy ne legyen több (persze, biztos vannak normálisak is, de az én környezetemben ilyen nincs). Büszke vagyok, hogy magyar vagyok, nem is arról van szó csak valahogy kezd erősödni az az érzés, hogy el szeretnék innen menni és más nemzetiségűvel családot alapítani. Már átestem azon a tinilányos cuccon, hogy 'decukiiii, jajdemenőőő' már nem azt nézem. Nekem nagyon bejönnek a négerek. Megkérdeztem a nővéremtől csak úgy kíváncsiságból, hogy mit szólna hozzá ha feka férjem lenne, erre elkezdi, hogy "fúúúj, az olyan undi. a négerek amúgy is más szagúak" meg elkezdett ellene beszélni. Igaz nem nagyon ismerek négereket, de akiket igen azok nagyon is rendesek (közöttük is vannak biztos bunkók). Volt egy amerikai angoltanárom, őt nagyon szerettem mert egy nagyon kedves lány. Aztán az osztálytársam nevelőapját is szeretem, ő is nagyon aranyos. Facebookon beszélgettem már afrikaival és amerikaival is, ők is nagyon kedvesek voltak. Ezek a magyar srácok meg csak beszólogatni tudnak, meg kinevetni a másikat mindenért, ha meg egyedül vannak rá se néznek az emberre. Amikor valahogy szóba jön, szoktam mondani, hogy bírom a négereket és nevetnek vagy ellenük szólnak, nem értem miért. A színük miatt? Vagy mégis miért? Az én korosztályomból is a fiúk niggereznek ha beszélek róluk vagy valami meg, hogy hülye vagyok stb, de akkor ők hol vannak? Ők miért nem tudnak kedvesek lenni? Csak verik magukat a semmire. Amúgy is szeretnék külföldre költözni majd valamikor mert ott sokkal könnyebben lehetne családom. Tudom, még korai ezen gondolkozni de hát na, ezt szeretném az élettől. Nem azt mondom, hogy rajtuk kívül nem jöhet szóba senki, de előnyben vannak. Meg amúgy is helyesnek tartom őket, de nekem a belső fontosabb.


Nektek mi a véleményetek? Ti sem rajongtok értük?

Tudom, hogy nem nagy "probléma" de már régóta gondolkozok ezen.

15/L



2012. okt. 30. 20:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%

Más kultúra, más értékrend, más világ.

Egyébként nem írhatod le, hogy "néger (nigger)", mert az sértő, feketét írhatsz. Még a Negro cukorkát is félreértették, azt hitték, őket gúnyolják vele. Még nem láttak kéményseprőt...

2012. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%

15 éves vagy, még annyit fog alakulni az ízlésed, a nézeteid. :)

Ennek az egyfajta rasszizmusnak különböző okai vannak, hosszú időkre visszavezethető. Több nyugati országban azért nem kedvelik őket (mert nem, csak te nyilván innen erről nem nagyon értesülsz), mert kis szegény országokból érkeznek nyelvtudás nélkül és csak a munkanélküliek táborát erősítik, segélyeken élnek és mivel éheznek lopnak. Nem mind, de nagy számban előfordulnak, mint ahogyan a török segédmunkások is. Ezt még hosszan lehetne részletezni...

Én például biztos voltam a te korodban, hogy sötét hajú sötét szemű férjem lesz, a párom pedig szőke kék szemű.. :)

2012. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
28%
Afrikai fickóért azért rajonganak egyes prostik, mert hosszú a .... Egyébként szeretik a fehérbőrű, szőke csajokat, cigókat viszont nem.
2012. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
35%

Ha azt nézzük hogy ezzel meglenne bélyegezve örökre egy családfa, akkor megfontolnám

Semmibajom azzal aki szereti a fekete nőket, vagy csávókat, emberek Ők is, csak tudod nagy az előítéletesség és elfogultság a magyar emberben

A környezetemben van török-magyar házasság és azt véltem lekövetkeztetni hogy jól elfogadja egymást a család


De egy fekete bőrű fél, már mélyebb nyomot hagy a fehér emberben, és a félvér magyarokat is piszkálják itthon

Amerikában és szerte máshol viszont mindig is volt fekete-fehér házasság, ezért megszokott


Hallottam olyat is pl muterom is mondta hogy ha fehér nőt látott a TV-ben fekete csávóval, lásd Molnár Anikó, Shodeinde Dorina

Rájuk aztmondta négerf*sz éhes k*rvák az ilyenek :D gondolhatod :)

20/F

2012. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%

Mennyi fekete embert ismersz??

Nézd. Én olyan helyen dolgozom ahol dolgoznak fekete férfiak is (nem is kevés)

A tapasztalatom az, hogy egy az egyben olyanok mint a cigányok. A munka büdös, ha mégis dolgoznak akkor csigalassúsággal. Jobbak mint egy tanult jogászok, mert pontosan tudják milyen jogaik vannak, milyen törvények védik őket.

Pontosan tudják hogy hol és mennyi segélyt lehet kérni. Ha egy feketét a házadba engedsz még fél év sem telik el, és ott lesz az egész család (ami nem kicsi) A legtöbb balhét többnyire a feketék kezdik, mert a vérükben van a csoportba verődött verekedés.

Éppen a napokban olvastam: Egy csoportba tömörülő 16-20 éves fekete srácok új hobbija hogy az utcán sétálva ha szembe megy egy ember velük akkor váratlanul az egyik lekever egy nagy pofont a járókelőnek, vagy behúz egy jó nagyot a szeme alá, és mennek tovább. Az áldozat meg sokkos állapotban lesz. Újfajta szokásuk, hogy egy 10-12 éves kölyköt vesznek rá arra hogy odamenjen egy járókelőhöz és üsse meg. Ha a járókelő bepipul és elkapja a kölyköt akkor hirtelen ott teremnek 10-en és jöhet a bunyó.. (Nekünk ez ismerős mert nálunk a cigányok csinálják..) Szóval semmivel sem különbek tőlük.

Na és a szaguk.. Nem azt mondom hogy izzadságszagúak, de van egy jellegzetes szaguk ami eléggé émelyítő..

DE! NEM MINDEN FEKETE ILYEN EMBER! Ahogy nem minden magyar srác tahó, bunkó, és idétlen.

Én mint írtam sok feketével dolgozom együtt.. Az egyik udvarolt is.. Köszönöm én nem kérek belőlük..

2012. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
97%

en egyenesen felek toluk. amerikaban elek, itt tele van a media hogy negerek mit lovoldoztek kit eroszakoltak meg, kit fojtottak meg stb. csak nezd meg a korozesi listakat vagy bunozoket hogy mennyi neger van koztuk pedig elvileg az itteni nepesseg csak 20%a fekete.


engem volt mar hogy kovetett neger srac, nem tudtam lerazni be kellett mennem egy boltba, es meg ott is jott utanam egy soron keresztul de aztan vegulis bekenhagyott. az utcan ha gyalog megyek egyedul a negerek biztos hogy beszolnak, kurjongatnak, kb mint a munkasok a haztetorol otthon csak a munkas tudod hogy nem megy utanad mert dolgozik es valoszinu nincs nala fegyver se.


2 utcaval arrebb van egy apartman epulet, sok fekete lakik benne, a rendorauto minden hetes vendeg naluk, lehet olykor hallani 2 utcaval messzebbrol ahogy orditanak veszekszenek.


volt nekem olyan chicagoban hogy 2 neger no nekemjott a jardan es szinte letaszitottak mert nem huzodtam felre eloluk.


mar elegem van abbol is hogy ha a boltban a sorban veletlenul fekete all meg elottem vagy mogottem, szinte biztos hogy elkezd majd beszelni hozzam meg beprobalkozni. nagyon nyomulosak.


olyanok mint a ciganyok csak annyi a kulonbseg hogy kozuluk mondjuk tobb a normalis, meg nagyobb reszuk dolgozik, de altalanossagban en nem haverkodnek veluk. rengetegen rasszistak is kozuluk. itt amerikaban meg mar egy sztereotipia szinte a fekete hapsi elhizott feher novel. nagyon sok amerikai szerint is szegyen ez csak nem hangoztatjak.

2012. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%

ma 20:57-nek


Tavaly a nyaralásból úgy mentem dolgozni hogy egy zacskó Negro cukrot vittem be az egyik fekete kollégámnak.(ott kedvelem, mert jó humora van) Olyan jót kacagtak a cukron, és teljesen oda voltak hogy milyen finom. Nem is olyan régen kérdezték hogy mikor megyek haza nyaralni,mert akkor hozzak nekik Negrot (de a fekete cukorkásat) mert haza akarják vinni a földijüknek, mert hatalmas poén...

Ha nem rasszistaként állsz hozzájuk akkor ők sem foglalkoznak a rasszizmussal. Az egyiknek például képtelen vagyok megjegyezni a fura nevét így yelow eye-nek hívom.. (mert olyan sárga a szeme fehérje) Csak röhög rajta...De hallgat rá...:)

2012. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%

en is dolgoztam feketekkel amugy, nem lehetett gyozni kijavitani amit elrontottak. amint nem figyelte oket valaki mar nem is csinaltak a dolgukat, csak lazsaltak. ezek a marha amerikaiak meg adnak nekik 1 millio eselyt mielott vegul kirugjak oket.

a szag... egyszer be kellett uljon a kocsimba egy munkatarsam hogy elvigyem valahova mert pont esett az eso. azott kutya szaghoz tudnam legjobban hasonlitani. kavargott a gyomrom tole

2012. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%

Nyilvánvaló, hogy akivel felszínesen ismeritek egymást, az kedves veled - mert nem ismered. Egy néger fiúnak - gondolom, egyel idősebb generációból, ráadásul - te vagy a kis hamvas, egzotikus magyar lány, akivel izgi cseverészni facebook-on. Nézd meg néhány lány fotóját, sokaknak külföldi halandzsa van a képe alá írva színesbőrű férfiaktól - náluk ez amolyan szokás, a kis naivák pedig leolvadnak a forgósszékről emiatt.


Egy darabig még vonzó az ismeretlen, meg az a pár kis tapasztalatocska, amit róluk szereztél, de hidd el, ha összekerülsz egy külföldivel - színtől függetlenül - kiütköznek olyan kulturális különbségek, amiket képtelenek lesztek áthidalni. Az ember beleszületett valamibe, van egy értékrendje, ami egy másik kultúrában egyszerűen nem állja meg a helyét.


Ebbe az egész néger-külföldi mizériába te belelátsz egy romantikus álmot, amiben a kedves egzotikus külföldi herceg egy gazdagabb országban fog veled leélni egy szép hosszú életet, de ez a valóságban korántsem ilyen egyszerű. Lehetsz perfekt angol, akkor sem tudod olyan mélységig kifejezni az érzéseidet, ahogyan azt magyarul megtehetnéd. Például.


(A "feka" kifejezés, amit használtál, legalább olyan lenéző, mint az általad sérelmezett "nigger" szó.)

2012. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
55%
Ha úgy hozná a sors, én összejönnék néger férfival, házasság is jöhetne ha úgy alakulna. Ismerek személyesen egy néger férfi-fehér nő házaspárt, bárki példát vehetne róluk, a házasságukról, és ahogy a gyerekükkel és az emberekkel bánnak. És egy barátnőmnek is már komolyra fordult a dolog egy néger férfival, akivel azon a hajón ismerkedtek meg, ahol mindketten dolgoznak. Tudom, hogy lepontozás lesz, de nem bánom. Pl a volt pasim fehér, mégsem stimmelt a kapcsolat, kikészített. Fehér közt is lehet rosszat kifogni, úgy a néger közt is jót, 50-50 az esély.
2012. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!