Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek a helyemben? Ti...

Mit tennetek a helyemben? Ti boldogok lennetek?

Figyelt kérdés
Megprobalom roviden megfogalmazni mar az elejetol fogva. Parommal6honap ismerkedes utan hazasodtunk ossze amit o "eroltetett" en pedig a rozsaszin kodtol nem.lattam semmit. Szepen lassan derultek ki "aprosagok" amik inkabb penzugyi dolgok pl tobb hitele is van amiket nem fizetett, apeh tartozas tobb szazezer, bar lista stb stb. Ezeket elfelejtette kozolni hogy eppenseggel az eletunk javareszeben a regi hiteleit kell fizetni. Sebaj tulleptem rajta. Nekem mikor megismerkedtunk volt/van egy hiteles autom amit tudott es o is hasznalt mivel neki nem volt. Tudni kell hogy o sportol tehat elofordult az is hogy egy evig nem volt csapata es en tartozttam el. Ezek utan szuletett egy kisfiunk aki most 2 eves. Tudni kelll hogy az egy ev alatt perben allt amit meg is nyertunk tehat kozel 6millio forint utotte a markunkat. Kertem hogy gizessuk ki a tartozasait hogy tiszta legyen nem akarta, kertem vegyunk egy kicsi lakast es adjuk ki ugyanis nincs lakasunk anyukamnal eltunk. Ez sem tetszett neki, kertem byissunk egy kis uzletet es sem volt jo majd feladtam es nem.erdekelt mi lesz a penzel a vege az lett hogy a felet feleltuk a masik felebol meg vettunk egy kombi csaladi autot. Azert mentem.bele mert feltem.hogy a masik fele is eltunik a penznek. Kozben az en autom elromlott igy arra is sok penzt koltott de magara megtobbet ugyanis a hobbija a horgaszat es vett egy par dolgoz kozel 200ezerert mondvan az en kocsimra is kellett kolteni akkor magara is kell. Nem voltunk meg naszuton se tavaly 2 napot a balatonon se en se nekem se a gyereknek nem lett veve semmilyen nagy dolog. Minimum ennyi penzbol vartam volna egy vacsorat vagy egy wellness hetveget amin kicsit kettesbe vagyunk de semmi. Idokozben ausztriaba kerult ki mi pedig jottunk vele de itt sem jobb a helyzet budos neki a munka a sport felett meg eljar lassan az ideje es keptelen megerteni. Kirugtak a munkahelyrol es itthon sajnalta magat 3honapig ezalatt rengeteg tartozast felhalmozva mert ugy itt nagyon dtraga a lakas is. Mindig nekem kellett megoldani mindent a csaladontol kolcsonkerni 100ezreket aranyaim a zalogba es meg sorolhatnam. Jelen pillanatban is kinn elunk de nekem mar elegem van. Most dolgozik mert elinteztek neki de csak marcius vegeig utana megint mi lesz? Ugyanis amit a sportert kap abbol nem lehet megelni. Tobbszor beszeltem mar de hiaba. Nem akarja felfogni hogy mi a problemam hiaba mondom akarhogy. Teljessen kiabrandultam belole abelole azt se szeretem ha hozzam er. Mit lehet tenni ilyenkor? O pedig csak kozeledik es kozeledik ha haritom akkor hulye vaggyok le se esik neki hogy oriasi problema van. Nem tudok ra felnezni nem ferfi. Kertem hogy segitsen nekem munkat keresni a kicsit ppedig adjuk be bolcsibe de erre is keptelen hogy elintezze. Sajnos en minimalisat beszelek nemetul csak o mar azert tobbet tud beszelnj barhol. Az eletem abbol all hogy a lakasban vagyok az orokmozgo 2 eves kicsimmel vagy lemegyunk setalni jatszoterre ennyi. Ez nem elet mikor nyakig adossagba es szarba vagyunk. Lenne ra lehetosegem hogy hazamenjek anyukam segit mindenbe kicsi megy a bolcsibe en meg dolgozni. De errol hallani se akar mondvan mit csinaljon itt egyedul. Szerintetek menjek vagy maradjak? Egy lelki idegroncs vagyok a boldogsag meg nagyon messze jar tolem. Szeret engem is meg a kicsit is de bennem valami nagyon megvaltozott....es persze o ezt nem latja nem hallja nem hiszi el. Direkt! A gyerekkel csak nemreg kezdett foglalkozni mondvan ket eves koraig o ugyse tud mit kezdeni vele csak minden este megfurdette. Sajnalom is de igy tonkre fogok menni itt a hegyek kozt...se egy barat senki. Ti mit tennetek?Mivel nyissam ki a szemet hogy ternen eszhez vegre?
2013. jan. 21. 12:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
5eve vagyunk egyutt 27 eves no vagyok parom 35 eves
2013. jan. 21. 12:28
 2/14 Mara Acoma ***** válasza:
100%

Hagy ott a francba, költözz vissza a gyerkőccel. Ha van egy csöppnyi esze, ettől majd magához tér, változtat az életmódján és megpróbál visszakapni titeket. Ha meg nem, akkor így járt és ne sajnáld, mert nem szeret eléggé ahhoz, hogy megváltozzon.

Az a baj, hogy eddig is hagytad, nem álltál a sarkadra. Most már itt az ideje!

2013. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
"Sajnalom is de igy tonkre fogok menni itt a hegyek kozt...se egy barat senki." Akkor mégis mi a fenét keresel ott??? Gyere haza!!
2013. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem késő új életet kezdened ha akarod.Nagyon sok hibás döntést hoztál,de előtted a lehetőség hogy még boldog legyél ne hagyd ki.
2013. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Költözz haza az édesanyádhoz, és keress munkát! A férjed meg csak észreveszi, hogy eltüntetek...Ha újra veled akar lenni, ő is menjen el dolgozni. Egyébként meg, én rettegnék a helyedben, hogy egyszer csak történik vele valami, és az összes tudott, és titkolt adósságát rám fogják terhelni.
2013. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, menj haza meghagyva neki a kiskaput, hogy ha akarja még helyre tudja hozni a közös életeteket, de ehhez máskép kellene hozzáállnia
2013. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha 35 évesen nem nőtt be a feje lágya, akkor már nem is fog. Menekülj ebből a kapcsolatból, még fiatal vagy, nincs késő. Költözz haza, fogadd el édesanyád segítségét. Ez a kapcsolat a gyereknek sem jó, ilyenkor nem az az érdeke, hogy apa és anya együtt legyen, hanem, hogy boldog gyermekkora legyen. Apuka nem felelősségteljes családapa. Én akkor tudnám elképzelni vele később (most így nem) ha változtat, keres rendes munkát, de erre nagyon kicsi az esély. Nem ezt érdemled te sem és a fiatok sem!
2013. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen valóban sok helytelen döntést hoztam vagy inkább úgy fogalmaznék hogy nem álltam eléggé a sarkamra! Az önző nagyképű stílusával is sok gond van, itt is vannak magyarok de sajnos már senkivel nem vagyunk jóba mert nem szivesen viselik elég a nagy arcát. Azért mert ő focizik azt hiszi sokkal különb bárkinél. Itt ausztriában dolgozott még csak az életében, de itt sem jó egyik munka se. Ha ülő azért ha álló azért ha segédmunka azért. Iskolája 10 osztály. Az otthoniak ugye mindenki azt hiszi micsoda életünk van itt kinn ausztriában milyen jól keres csak épp nem tudják hogy egy havi lakás 650euro és még sorolhatnám. Mindenki azt "várja" tőlünk hogy itt hogy megfogjuk szedni magunkat...mert ugye az ember nem panaszkodik mindenkinek..csak anyukám és a nagymamám tudja mivan az ő családja nem hiszi el. Pl a hétre még van kaja de pénz már nincs annyi hogy tankolni tudjon és dolgozni menni és hol van még a 15.e fizetésig. De az biztos hogyha eljutok oda hogy a gyereknek nem tudok mit enni adni ő meg csak csöndben ül és kész akkor nem csak haza megyek hanem el is válok. Én úgy gondolom egy apának kutya kötelessége gondoskodni a családjárol...
2013. jan. 21. 12:49
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nem akarlak megbántani,de mi a fenéért engedted,hogy idáig fajuljanak a dolgok?Hat millió forintot szinte kidobtatok az ablakon.És ebbe te is benne voltál nyakig.Azt írod,hogy egy welnes hétvégét,vagy valami nagyobb dolgot elvártál volna????Egy fenét,az adósságokat kellett volna kifizetni a többi pénzből pedig valami pici biztonságot kellett volna teremteni,ha másként nem is,csupán úgy,hogy félre teszitek.Mi lesz veletek,ha valamelyikőtök lebetegszik,mihez nyúltok?Mindketten hibásak vagytok ezt ne feledd!Ha változtatni akarsz,akkor tegyél ellene,ha kell gyere haza és menj el itthon dolgozni,ettől vagy észhez tér,vagy nem.Akkor már úgy is mindegy.
2013. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ma 12:49

Igen én is hibás vagyok részben hogy a pénz "eltünt illetve a fele mert a másik a kocsi.

Az ég világon elintéztem neki még az időpontot is hogy bemenjen az apehba és kifizesse az adósságát de nem tette. Bárhogy kértem fizessük ki ezt vagy azt nem tette. Apénz nála volt illetve ausztria bankszámlán mert ugye otthon nem egy végrehajtónál van ügye.. Akkor kellett volna elhagynom..hülye voltam! De sajnálom elszakítani tőle a fiát!

2013. jan. 21. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!