Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám válni akar apámtól. Mit...

Invester kérdése:

Anyám válni akar apámtól. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sosem gondoltam volna, egy végtelenül normális, összetartó családban éltem. Legalábbis azt hittem, 5 perccel ezelőttig. Most hallottam meg, hogy anyám épp a válást ecseteli apámnak (azt hiszik, hogy nem hallom). Leizzadtam, kalapál a szívem. Nem tudom, mikor akarják ezt megosztani velem. Mit tennétek a helyemben? Semmi előjele nem volt (legalábbis akkor előttem tökéletesen eltitkolták) apróbb összezördülések max. Csináljak úgy, mintha semmit sem hallottam volna, vagy vonjam őket kérdőre?

2013. jan. 19. 18:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 A kérdező kommentje:
20/f.
2013. jan. 19. 18:44
 2/69 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt férfiként én nem csinálnék ebből ekkora ügyet.

Ha elmondják akkor nyugodtan lehet mondani hogy hallottad őket, bár meglep de nem szólsz bele a döntésükbe.

Nem kel megjátszani hogy fogalmad sincs róla, hogy nem hallottad.

2013. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy vagy már ahhoz, hogy megkérdezdmi a helyzet köztük.

Figyelj arra, hogy ez az ő dolguk és ne nagyon szólj bele, de mivel érint téged is, a helyedben én rákérdeznék...lehet csak összevitáztak valamin.

2013. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy már idős vagyok, hogy ezen "aggódjak". Viszont nálunk ez a dolog egy kicsit komplexebb, mint "általában". Egyszerűen számomra hihetetlen, még mindig nem tudom felfogni, hogy ez történt. 20 éve házasok, minden hétvégén járunk családi ebédekre, nyaralásra, minden gondot, bajt megbeszéltünk egymással. Édesapám nemrég vesztette el a munkahelyét, "álláskeresési" fázisban van, félek, hogy ezen már nem bírja majd túltenni magát.
2013. jan. 19. 18:52
 5/69 A kérdező kommentje:
Eddig teljesen félreismertem anyámat, mintha 20 évig egy idegennel éltem volna egy fedél alatt. gyűlölöm
2013. jan. 19. 18:53
 6/69 A kérdező kommentje:
40 fölött tényleg minden nő meghülyül? Apám mindent megadott neki, amit csak lehetett, belevágtunk egy több milliós lakásfelújításba, mert kisírta, erre ez a hála.
2013. jan. 19. 18:54
 7/69 anonim ***** válasza:
83%
ketten kellenek am a valashoz - apad se a tokeletes partner, ha anyad valni akar....
2013. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
57%

Anyádnak talán az a baja, hogy apád munkanélküli lett és már nem hozza haza a lóvét?

Ezen nem tudsz változtatni. A helyedben azért rákérdeznék, hogy mi a helyzet?

2013. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
Ennyire ember nem szeretheti a másikat, mint apám... A lelkét is kitette, én azért látom mi folyik itthon. Talpig becsületes, dolgos ember. Az elmúlt fél évben bekerült a kórházba, elvesztette az állását (építőipar...) úgy látszik ez már sok volt anyámnak (akit ezentúl nem szólítok így)
2013. jan. 19. 19:01
 10/69 anonim ***** válasza:
92%

20 éves felnőtt férfi vagy. De itt úgy viselkedsz, mint egy 10 éves kislány.


Anyád neked megadott mindent, amire lehetősége nyílt? Ha igen, mire fel utálod?


Az ő házasságuk, valószínű azért nem mondtak eddig róla semmit,mert úgy viselkedsz, mint egy hisztis p-icsa.


Az ő életük, az ő döntésük. Felnőtt ember vagy, fogadd el másik két felnőtt ember döntését.


Plusz, lehet, hogy anyád az áldozat, és apádat ismerted félre.


Ne ítélj, hogy ne ítéltess!

Viseld férfiként az élet megpróbáltatásait.


De szerintem te erre képtelen vagy. Egy elkényeztetett kisfiúnak tűnsz. És szerintem nem csak nekem.

2013. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!