Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kettős élet, mit szóltok hozzá?

Kettős élet, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm innen 300 km-re lakik, de itt dolgozik az én városomban. Ritkán jár haza. Van egy felesége, de itt is van egy nője (nem feleség persze). A két nő nem tud egymásról. Mi a véleményetek erről?
2013. jan. 22. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem undorító. Mivel a harmadik nem tud arról, hogy egy családba rondít bele, az ő bűne megbocsátható, a férjé viszont szerintem nem.

Nekem is volt egy ilyen ismerősöm. A családját Németországban hagyta, hogy német-magyarként hazajött és alapított egy céget, itthon aztán mindig volt barátnője, bár ők tudták, hogy felesége, gyerekei vannak a pasasnak. Amikor az asszony megtudta azonnal elvált és a gagyáját is leperelte róla, megértettem! :)

2013. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Nővéremmel pont ezt csinálta a férje.Lehet,hogy még most is.Azt nem tudom.A férfiak azt gondolják sokszor,hogy bármit megtehetnek a gyengébbel.Ettől ersebbnek érzik magukat.

Patkányok.Sajnos.NAGY TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!!!!!

2013. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem ér.

Azt gondolom,hogy akinek nem inge,ne vegye magára.

A véleményem ez és kész.

Tudod kedves előttem szóló,nem így születtem,hogy ez volt a véleményem.Megdolgoztak érte az urak.

2013. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nőknél, férfiaknál is vannak ilyen esetek, nem kell egymást szidni. Egyébként a srác tök normális, dolgos figura...a fene se gondolta róla, míg el nem mesélte.
2013. jan. 22. 10:15
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Gusztustalan.


És a helyedben, akár pofátlanság, akár nem, figyelmeztetném a feleséget és a barátnőt is. Egy ilyen féreg nem érdemli meg egyiket sem! Azoknak a szerencsétlen nőknek meg mégis jobb, mert ha senki nem szól, ki tudja meddig megy ez így?!


Én pl. nagyon is szeretném tudni, ha a férjem csal, vagy ha egy házas b*romarcú hülyíti a fejemet és hazudozik nekem...

2013. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a férfi csak egy az ismerősöd közül, akkor nincs jogod belevatkozni az életébe. Ha nekem erről akarna valaki beszámolni, akkor inkább leállítanám, tartsa meg ezeket a híreket inkább magának. Én a feléségnek nem szólnék, az tuti. Nehogy utána én legyek a bűnbak. Ki tudja, mit reagálna a feleség rá. Ha ez az ismerős jó barátom, és a tanácsomat kérné, akkor persze elmondanám a véleményemet: játsszon tiszta lapokkal, döntse el, hogy a feleségét szereti vagy a barátnőjét, ne folytassa ezt a kettős játékot. De ha nem így dönt, akkor sincs semmi, az ő élete, az ő dolga. Ha mondjuk a megcsalt feleség nagyon közeli barátnőm vagy az ismerősöm lenne, akkor azért sokkal rosszabbul érezném magam, nehéz lenne a szemébe néznem úgy, hogy tudom, a férje megcsalja, és ráadásul nekem el is mondta, de valószínűleg akkor sem mondanám el az asszonynak, mert nincs jogom beleavatkozni más magánéletébe.
2013. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gerinctelen.


És a kérdező NEM akar beavatkozni az alany életébe, csak a véleményünket kérdezi.

2013. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem akarok, a feleségét nem is ismerem. Ő sem gyerekkori cimborám, 1 éve ismerem csak, néha beszélgetünk erről-arról aztán annyi. A "szeretőt" ismerem.
2013. jan. 22. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!