Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mit kéne tennem?

Ebben az esetben mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb bnőm(legyen T),kb 3 évig elválaszthatatlanok voltunk,szinte már a tesóm volt.Egyik nap a suliban hozzám se szólt,és a többi csajjal ment bandázni.Ezeketuán gondoltam a nap végén megkérdezem,hogy ez mégis mi volt,mert h napközben én sem mentem oda hozzá.Erre ezt az ügyet medgumáltuk és tulléptünk rajta.Aztán egy idő után megint ezt csinálta,és nagyon eltávolodtunk egymástól.Lett egy másik legjobb bnője,és erről,hogy ezt tette megkérdeztem másik csajok véleményét hogy szerintük mért tete ezzt.Azt mondták szerintük azért,mert az a mási csak legyen ő P sokkal menőbb és jártasabb a pasi ügyekben,míg én "csak" megbízható és kitartó vagyok. -.-

Aztán most együtt voltak sülve-főve,de P nek lett egy pasija,és fojton a pasival lógótt és tök leszarta T-t.Erre persze T kezdett velem is barátkozni.Jött a nyár.Voltak táborban,ahol hallottak alpján uez volt a helyzet.E-maileztem T vel és mondta h már nem legjobb bnők,mert föl se köszöntötte őt P meg stb...

És most nem beszéltünk Tvel már kb 2 hete.Nem jött se msn re se semmi,és írta h írt,csak szar a gépe meg minden és télleg Írt,vagyis elhiszem neki,mert nem mondaná ha nem így lenne,de érdekes hogy annyira azért nem törte magát h egy e-mailt dobjon ha szar az msn en je.És írta utána hogy családi ügyek vannak,azért is nem írt.Hja de mikor P őt nem köszönzötte föl,akkor bezzeg vérig volt sértve,hogy nincs 2 perce egy emilre,de ezekszerint neki sincs

Most azért nem tudom mit tegyek,mert eddig mindíg én kezdeményeztem,meg én írtam neki akkor is ha ő nem,meg mindíg meghallgattam őt,és most nem tudom h megint írjak e neki vagy ne.Mert most ha írnék neki lehet h ujra legjobban lehetnék,de elegem van abból hogy mindíg én kezdeményezzek.És holnap suli,ráadásul ő T tök népszerű lett,és nem szeretnél egyedül ülni,jó lenne vele,de nem akarok én kezdeményezni.Segítséget vagy véleményeket várok


2009. aug. 31. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a csaj koponyegforgatonak tunik. nem eri meg, max csak havernak.
2009. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát igen ezt a nővérem is mondta,de a suliban egy értelmes csaj nincs rajta kívül.mert mindenki mást csak a pasik meg a szex meg ezek érdeklik.és akkor legyek inkább egyedül?télleg nem tudom mit kéne tennem,mert azt se akarom,hogy az legyen,hogy mikor T ráér akkor én ugorjak neki,mikor meg éppen nem ér rám akkor meg le se szar
2009. aug. 31. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a kommentedbe leirtad hogy mért ne foglalkozz vele
2009. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jó de legalább valami tanácsot adhatnátok,azonbelül h ne foglalkozzak vele,azért mondom ezt,mer számomra még mindíg ő az igaz bnő,és nekem emiatt nagyon nehéz "lemondani" a barátságunkról
2009. aug. 31. 15:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

tudom, hogy nehéz, nekem is volt már ilyennel dolgom. az ilyen nem barát. a barát nem akar neked rosszat, figyel az érzéseidre, stb.

ez egy hülye, de nem a barátod. és ne foglalkozz vele, hogy egyedül fogsz ülni. legalább a büszkeséged megmarad.

2009. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, az emberi kapcsolatok, beleértve a barátságot is, nem működnek egyoldalúan. Egyértelmű, hogy valamiért nem akar már veled szoros barátságot. Még annyit tehetsz, hogy leülsz vele és megpróbálod megbeszélni vele értelmes ember módjára, hogy mi is történt...
2009. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
milyen baratsagotokat? ebredj fel, h az mar reg nm letezik. mit mondhatnank d tleg? erre nm lehet mit mondani elmondtuk a velemenyunk. te dontod el merre mesz. fiatalok vagytok gondolpm nagyon.
2009. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
16:00:Éppen az a baj,hogy az ien komoly beszélgetéseket is mindíg én kezdeményezem,és néha ugy érzem elege van belőlük.Télleg igazatok van,ha csak ő nem mutat felém érdeklődést,akkor hagyon a fenébe.
2009. aug. 31. 16:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek változnak. A fiatalok méginkább. Neki másfelé ment az életformája. Szerintem egyenlőre hagyd a dolgokat menni a saját medrükben, és majd az élet meghozza amit akar. Ne közeledj hozzá, de ne is gondolj haraggal rá. Őrizd a kedves emlékeid között, és ha egyszer úgy hozza az élet, fogadd a régi barátsággal. Addig meg... egy darabig bírd ki. Foglalkozz a magad egyéniségének a fejlesztésével. Tanulás, olvasás, sport, filozófiák, annyi minden van. Egyedül lenni nem rossz. A saját magad társaságában vagy. Ezt is ki kell próbálni. Biztos, hogy hamarosan találsz új barátnőt, többet is, de egy magasabb szinvonalon.
2009. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na ma képzeljétek a suliban az volt,hogy mintha a nyáron nem is szidta volna nekem P-t,fogták egymás kezét meg minden,és együtt is ülnek.Nem zavar,csak azé hogy lehetnek ienek az emberek,hogy egyik nap kibeszélem,másiknap meg kinyalom a seggét?? nah mindegy

-.-

szóval hagyom,köszi a segítséget mindenkinek

2009. szept. 1. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!