Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 14 éves fiú testvérem úgy...

H.Dávid18 kérdése:

A 14 éves fiú testvérem úgy viselkedik mint egy "csaj". és ez rohadtul idegesít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval simán ha boldog megölel, meg nyakamba ugrik akár, és ez k*rvára zavar. Megkérdeztem tőle egyszer hogy ratyi e, persze a "meleg" szót használtam, és lesütötte a szemét,és aszonta lehet, de témát váltott azonnal, és zavarba jött. szal lehet hogy búzacsíra. Anyámnak mondtam hogy szóljon rá, mert nem tudom ezt meddig fogom bírni. tök jó testvérek voltunk amíg nem lett kamasz, nem akarom megverni, addig rendes volt még nem lett kamasz, de most borzalmasan bu.zis.... anyám meg nem tesz semmit sőt engemet oltogat hogy hagyjam békén... Multkor már majdnem ott voltam hogy odacsapok mikor a hátamat kezdte buzerálgatni....



18/ Normális Magyar férfi!



#lány #legemvan
2013. jan. 23. 08:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
96%
Hogy mit tegyél? Fogadd el!!! A testvéred, és nem fog a kedvedért hetero módon viselkedni, ha nem az. Illetve nagyon durva lenne, ha te arra kényszerítenéd, hogy úgy viselkedjen, ami távol áll tőle. A másik az, hogy nem is biztos, hogy meleg! Kamasz, aki még nincs is tisztában magával, próbálgatja magát és keresi a helyét. Te meg jössz, mint egy otromba dúvad, és azon filózol, hogy "megvered"??? Hát szerintem te nem vagy "Normális Magyar Férfi", sőt férfi se...
2013. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
7%
addig örülj míg nem lesz sujosabb az én öcsém már női ruhákban is szokott flangálni.
2013. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
96%

Bocsi, de szerintem te nem vagy normális a hozzáállásoddal!!!!


"normális Magyar férfi"

--> 1. A "magyar" szót kicsivel írjuk

2. nem attól lesz valaki normális, hogy magyar-e vagy sem

3. te nem vagy normális, legalábbis az írásod alapján semmiképp

2013. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
87%

Mit tegyél? Gyorsan szégyelld el magad! Rohadtul megvetem az olyan embereket, akik csak addig fogadják el a másikat, amíg azok olyanok, amilyennek ők szeretnék, hogy legyenek.

Ha igazából szeretnéd a testvéred, akkor nem érdekelne semmi, csak az, hogy él és egészséges.


Gondolkozol ez azon amit írtam, mert ha normális lennél, ezeket felfognád!

Tudod, akit valójában szeretünk, azt nem akarjuk megváltoztatni!


28N

2013. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
91%
Vannak lányos,érzékeny lelkű fiúk-attól még nem "homárok". A kamasz kor amúgy is nehéz és össze van kavarodva,lehet a suliban is cikizik emiatt és csak szeretetre vágyik,felnéz rád. Ha meg még is kiderülne,hogy meleg-akkor meg mi van? - Attól még lehet értékes felnőtt ember,persze én sem örülnék,ha a tesómról ki derülne ilyesmi...- de az a helyzet,hogy nem tehetnek róla,ez belső dolog,gondolom érzés ami magától jön és hiába tiltakozik ellene.Ne bántsd,inkább magyarázd el neki,hogy neked ez a viselkedés nem bejövős és esetleg beszélgethetnétek a csajokról,neki milyen típus tetszik stb...és akkor lehet többet megtudsz róla,hogy van-e alapja a feltételezésednek.
2013. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
98%

A normális férfiak magukról gondoskodnak,dolgoznak, s sokkal érettebben gondolkodnak. Nem a szülőknél élnek, s azon sírnak, hogy a testvérük lehet, hogy meleg. Ez egy 10 éves KISLÁNY viselkedésére vall.


Nem az a baj, hogy esetleg otthon laksz, hanem, hogy többre tartod magad a testvérednél, holott semmivel sem vagy normálisabb.

2013. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
93%

nem férfi vagy te, hanem látens meleg, azokat zavarja ha úgy érzik túl megy egy kapcsolat az egyneműek közötti szokásos kapcsolaton


hogy juthat az eszedbe, hogy ha a tesód megölel azt azért teszi mert meleg, te nagyon nemnormális?! ... ha valaki meleg arról nem tehet, születéskor rossz bőrbe bújt, de az nem jelenti azt, hogy a testvérétől akarna valamit ... istenem de beteg vagy

2013. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
85%
Miért töröltetted a válaszokat?
2013. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
29%
Jaj, bocs.Megvannak. Előbb azt írta ki, hogy a kérdésre nem érkezett még válasz. Azt hittem, hogy töröltette őket, de akkor csak az oldal rosszalkodott.
2013. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
84%

13-as na látod, mondom én, hogy látens homo vagy, és az általad tudományosan megfogalmazott magyarázat szerint anyádtól örökölted, csak nem vallod be magadnak ... sajnálom öcséd is meg anyukád is, hogy el kell viselniük téged (mielőtt nekem esel nem vagyok meleg, viszont kicsit többet tudok róluk mint te, továbbá egy testvéri közeledést nem tévesztek össze szexuális közeledéssel


a te megközelítésedben ha véletlen húgod lenne és megölelne akkor arra gondolnál, hogy szeretné, ha megdugnád? ... tedd már rendbe a pszichédet mert később komolyabb gondjaid lesznek az életben

2013. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!