Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12-16 éves srácok mi jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-16 éves srácok mi jön be nektek ha egy csaj hogy viselkedik a közeletekben hogy közeledik?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliba nem tudok hogy közeledni hozzá félek hogy valami olyat teszek amivel örökre elásom magam a szeme előtt szerintem lenne esélyem mert nem vagyok csúnya csak a belső fontos és önmagamat adnám csak hogy hogy tudnám felhívni a figyelmét? (13 éves lány vagyok a fiú aki tetszik 13 vagy 14)
2013. jan. 6. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
beszélgess vele sokat, küldj neki apróbb jeleket, hogy tetszik neked... ha ezt nem érted, akkor szerintem marad még az, hogy megkérdezed tőle hogy szeretne-e veled járni. xd
2013. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mit értesz apróbb jelek alatt??
2013. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
add önmagad :)
2013. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én nagyon szeretem ha egy lány hatázorott.

Írányító tipus vagyok, de a határozott lányok jönnek be, akik tudják mit akarnak.

Ha úgy érzed nem tetszel neki, akkor semmi képpen se eröltesd, az engem felidegesít és utálatot vált ki.. szval csak lazán.:DD

16/f

2013. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!