Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy a barátnőm miért viselkedik így...

pl. 1.Még a kapcsolatunk legelején megkérdeztem tőle, hogy járunk-e? Ilyenkor az a normális h ha a lány döntök akkor megmondja a fiúnak, de ő megvárta míg én rákérdeztem :/

2. Sosem kezdeményez... (azt várj h én menjek oda hozzá ő nem jön oda beszélni velem, csak akkor megyünk kézen fogva ha én fogom meg a kezét, csak akkor köszön nekem ha előbb én köszönök stb.)


Röviden (ha lusta lennél elolvasni): azt várja h mindenben én kezdeményezzek... igen tudom h a fiúnak kell kezdeményezni, stb. de attól ő odajöhetne beszélni vele...


Normális válaszokat várnák.. 16/F



2013. jan. 8. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked még nem valo barátnö.
2013. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg barátnödnek éreznéd, akkor nem méricsgélnél patikamérlegen, (ami ráadásul feléd lejt erösen!), hogy ki mikor, mit kezdeményez? Legnevetségesebb ezt még a köszönésre is vonatkoztatod. Neked még csak kiskutya valo, amelyik boldogan csaholva fut eléd, ha meghallja lépteidet (mert neked ilyen elvárásaid vannak), nem barátnö.
2013. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!