Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás miatt nem jár be...

Szakítás miatt nem jár be dolgozni. Mit tudunk csinálni vele?

Figyelt kérdés
Tesómmal szakított a barátja. Eléggé ki van bukva,sajnálom is őt egy picit. Lényegtelen most h mindenki tudta,sőt a pár barátnője mondta is neki h a pasi csak kihasználja. Viszont elég szánalmas,h ez miatt nem megy be dolgozni. Neki van egy 3 éves fia,csak csp-t meg 5000 ft gyt-t kap. Itthon lakik,most csak anyukánk dolgozik. Egy fizetésből meg 4 embert eltartani nem lehet. Most vették fel tesomat erre a helyre kb 2 hete,voltak balhék is a munkahelyen egy csajt ki fognak rugni,tesomnak mondták h ő lép a helyére,szervezik a vizsgát neki,amit a cég fog állni. De ő meg nem megy be,már 2 napja,mert ki van bukva. Erről egyébként mi nem tudunk h nem jár dolgozni,véletlenül szolta el magát a barátnője. Hangosan dumált most reggel,azt hitte nem vagyok itthon.
2013. jan. 24. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolatotok, akkor meg tudjátok beszélni. Ha nem, akkor mondhatsz neki akármit, nem fog hallgatni rád.
2013. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Se velem,se anyánkkal nem vmi jó a kapcsolata.


Nem tudom miért csinálja ezt,nem veszi észre h mindenkit lehetlen helyzetbe hoz a viselkedésével? Nem h örülne van munkája...

Amig én is dolgoztam a 70 ezer ft-os fizuból 50-et leadtam,és igy is küszködött anya hogyan legyen elég kaja,meg fizetve a dolgok...

2013. jan. 24. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz még jobban kibukva, ha még pénze sem lesz?Erre kéne valahogy rávezetni.
2013. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ditta323 ***** válasza:
És a fiát hogy akarja felnevelni? Majd te meg anyutok segít? Le kéne ülni vele beszélni, hogy ne csak magát nézze hanem a fiát is.
2013. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok meg neki, hogy ki lesz b@szva az utcára, ha nem dolgozik, és ne sajnálja már annyira magát, más is szakított már a világtörténelem során.
2013. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekünk azt mondta itthon h azért nem kell dolgoznia menni mert volt az a balhé,mahd csak vizsgát letenni kell menni. Mi elcileg erről semmit nem tudunk h a szakítás miatt nem megy be.
2013. jan. 24. 10:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Helyette sajnos nem lehet csinálni semmit. Veletek nem jó a kapcsolata, de ott vannak a barátnői. Talán rájuk hallgat. Valahogy arra kellene rávezetni, hogy pont most kéne a legerősebbnek lennie, a gyerek miatt és saját maga miatt is. Annak a kicsinek élnie kell valamiből. A nagymama támogatja, de nem lehet ennyi terhet az ő nyakába varrni. A cégnél számítanak rá, támogatják, ez nem kis szó, becsülje meg ezt a bizalmat. A munka pedig kicsit vigasz is lehet, hiszen olyankor a feladataira koncentrál az ember. Munka után pedig a gyerek. Életcél kell neki, amiért megéri mindennap felkelni, ez hiányzik neki, pedig minden adott. Szükség van rá, ezt kellene benne tudatosítani.

Beszélj a barátnőivel.

2013. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!