Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes az alkoholista exemen...

Érdemes az alkoholista exemen bosszút állni?

Figyelt kérdés

Én 33N ő 38F. 2 évig voltunk együtt. Bántott, fizikailag és lelkileg is, lehúzott anyagilag, megalázott stb. Aki volt ilyen helyzetben, tudja milyen.

És most ő dobott, ráadásul nagyon bunkó módon, ami rettentően bántja a hiúságom.

(Mielőtt kérdeznétek illetve lehülyéznétek: azért voltam vele ennyi ideig, mert van egy kedves, normális énje is. Plusz folyton ígérgetett én meg hittem neki. Azt az énjét szerettem és az hiányozni is fog.)

Most nagyon dühös vagyok, önbecsülésem a padlón, nagyon fáj, hogy ez lett, és hogy bunkó módon ő dobott el, mikor már nem volt rám szüksége.

Szóval álljak valahogy bosszút, vagy majd amikor megint bepróbálkozik, akkor küldjem el elegánsan a pi..ba? A második lenne szebb, de most forr bennem a düh...



2013. jan. 20. 13:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Én előbb gyertyát gyújtanék a Jászlas Kisdednek, hogy sikerült ebből a kapcsolatból (viszonylag) szerencsésen kiszabadulnom.

Aztán mindenféle további próbálkozására elegánsan, és határozottan NEM-et mondanék a duplára zárt ajtón keresztül. A továbbiakban pedig a nevét is elfelejteném.

2013. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszi! Igen, ezzel a részével tisztában vagyok, hogy örülhetek, hogy megszabadultam tőle! :-) Csak nagyon bánt, hogy így. Önérzet, ilyenek...

Akkor most nyugi? Az lesz majd az elégtétel, mikor jön könyörögni én meg elküldöm a búsba?

2013. jan. 20. 13:17
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
bizony, az
2013. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Tényleg köszönöm mindkettőtöknek! Forr bennem a harag, ilyenkor nehéz racionálisan gondolkozni. Akkor most megpróbálok lenyugodni és ha pocsékul érzem magam, elképzelem azt a pillanatot, amikor majd jönne vissza hízelegni és pofára esik ... :-)
2013. jan. 20. 13:24
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan! Lehet, hogy a lelked most sérült egy kicsit, de az életed megmaradt. És ezt most nem túlzásból, és drámázásból mondom...
2013. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem hogy sok értelme lenne.

Az alkohol majd megteszi a hatását, épp nemrég voltam egy ilyen ember boncolásával, szép dolgokat tud tenni a szervezettel.

2013. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
15%

" azért voltam vele ennyi ideig, mert van egy kedves, normális énje is"


Akkor nem alkoholista, hanem alkalmi ivó. A bosszúállást pedig megtetted, hiszen lealkoholistáztad. Te is tudod, hogy nem az, mégis le akarod járatni.

2013. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Az lesz majd az elégtétel, mikor már csak akkor jut eszedbe ha valahol szóba kerül. Amíg ugyanis arra vársz, hogy újra próbálkozik, addig a foglya vagy. Neki és ennek a kapcsolatnak. Egészen tipikus egyébként a viselkedése. Először beetet a normális énjével, te meg össze-vissza zavarodsz amikor megmutatja, milyen is ő valójában. Magad előtt mentegeted mert van egy normális énje. Normális embernek csak normális énje van.
2013. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nők...örülj hogy kidobott, ha te már voltál olyan bamba hogy ne hagyd ott magadtól. Ha próbálkozna, akkor küldd el szépen, és kezdj egy új, boldog életet, hidd el, ez fog a legjobban ütni.


A bosszú meg kicsinyes dolog...

2013. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell hozzá túl hosszú időnek eltelnie, és az öröm fog benned "forrni", amikor kicsit érzelemmentesen visszagondolsz a "kedves, normális énjén" kívüli időkre.
2013. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!