Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy anyám megcsalj...

Lehetséges hogy anyám megcsalja apámat?

Figyelt kérdés

anyám szekrényéből akartam kivenni egy zoknit, amikor találtam egy füzetet és egy kazettát...

a kazettát nem néztem meg viszont olyan ideges voltam hogy kinyitottam a füzetet (tudom nem lett volna szabad)

És mocskos idézetek voltak benne olyan..OLYAN dolgokról...

És a munkahelyén mindig olyan furcsa.. a pasival jókat szokott nevetni, és néha nem is alszik itthon mert elvileg egy barátnőjénél alszik mert későn érne haza a munkahelyéről..(egy másik városban dolgozik mint ahol mi lakunk)

Most így ahogy leírtam nem valami szép, én nagyon nagyon szeretem az anyukámat, és apukámat is.. de elgondolkodtam ezen..

Szerintetek igaz lehet vagy csak én beszélem be magamnak?



2013. jan. 24. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az idézetek semmit sem jelentenek, ezen nem kell izgulnod, talán csak szereti őket.
2013. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rögtön rosszra gondolni.

Lehet hogy a kazi meg a füzet az anyudé meg az apudé közösen.

2013. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még nem kell ilyen következtetéseket levonni. Semmit sem jelentenek az idézetek meg a kazetta sem. Biztos tud róla apud is.
2013. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igen remélem csak én találgatok magamba..:(

csak ő is olyan furcsa.. mármint anyu.. szóval olyan ruhákat hord amiket én sem hordanák.. túl kivágott felsők .. túl kihívóan..

nem tudom miért csalná meg aput, nagyon jó ember, nagyon okos, jobb apukát el sem tudnék képzelni magamnak..

viszont ő ilyen otthon ülős típus.. anyunak teljesen az ellentettje..

Szerintetek megkérdezzem anyámat hogy mi ez a füzet??

2013. jan. 24. 14:06
 5/11 A kérdező kommentje:
csak ha az a füzet meg kazetta közös lenne akkor miért rejtegetné anyum a szekrénye legbelső zugában?.
2013. jan. 24. 14:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan a kapcsolatotok, szerintem kérdezz rá nyugodtan, én legalábbis a helyedben ezt tenném. Mi szerencsére mindenről tudunk tabuk nélkül beszélni.
2013. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem apukád elől rejtegeti,hanem előled!

Ha lenne szeretője,biztos nem otthon dugdosná a dolgit,ahol esetleg apukád is megtalálhatja.

A ruhái meg azért nem tetszenek Neked,mert nyilván nem egy az izlésetek.

Ha hő olyanokban érzi jól magát,miért ne vehetné fel őket?

2013. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg.Majd mond rá valamit.Ha nem mond igazat,vagy zavarba jön,az is válasz lesz a kérdésedre.Csak a saját kíváncsiságod miatt tedd meg,de apukádat ne vond bele.A kettőjük kapcsolata nem tartozik rád.Ha olyat tudsz meg,amit nem szerettél volna,akkor is tartsd titokban.

Jó,ha tudod,hogy a felnőttek érzelmi élete is pont olyan színes,és változatos,mint a fiataloké.A legtöbb ember csak kívül öregszik,belül fiatal marad,ezért nézd el anyukádnak,ha még mindig vonzónak és csinosnak akar látszani.

2013. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem vinni haza ezeket a holmikat, ha a szeretőjével lenne közös. Akkor nála tartanám (ha már szerinted úgyis ott alszik mindig :)) Az öltözködés pedig olyan dolog, hogy régebben én is szolidabb ruhákat hordtam mint anyukám, miután egyetemre mentem kezdtem el kivágottabbak, addig szégyenlős voltam valami miatt. De az öltözködés egyébként személyiség függő. Hülyeség, hogy a nők a férfiaknak öltözködnek.
2013. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

lehetséges! akkor tényleg nem itthon tartaná a dolgait..

de azért meg fogom kérdezni.. azt is tudom hogy hogy...

2013. jan. 24. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!