Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lett elegem az egeszbol....

Most lett elegem az egeszbol. Vagy a ferje vagy en. Mit kepzel ez magarol?

Figyelt kérdés

Elvaltak mar a szuleim,anyammal elek par eve van egy uj ferje akivel nagyon rossz a kapcsolatunk mar az elejetol. 1-2 eve kezdtem el neki vissza pofazni es nem hallgatni ra mert rajottem hogy mekkora taho, es nem erdemli meg hogy normalis legyen vele az ember. Sokat szoktunk veszekedni volt mar hogy kicsit osszeverekedtunk vagy olyasmi. Ma bejott a szobamba es minden ok nelkul elkezdett turkalni a cuccaim kozott. Volt egy uveg pia a szekrenyemben azt elvette, a cigimet is elvette, talalt egy csomag oveszert azt is elvette (de ha valaki terhes lenne tolem kiakadna), nem surun szoktam osszepakolni a szobamban mert csak azok vannak kint amiket szinte minden nap hasznalok de mindent benyomott a szekrenybe es elkezdett velem kiabalni hogy pakoljak ossze, nem tudom kinek kepzeli magat hogy csak ugy orditozik velem de vissza kiabaltam es eljottem otthonrol. En is turkalhatok a cuccai kozott? Ezek szerint nekem is van hozza jogom. Nem vagyok hajlando tovabb elni egy hazban azzal a gorennyel. Anyam hazaer megmondom neki hogy vagy o megy vagy en. Kajak beszarok rajta, kinek kepzeli magat hogy csak ugy elkezd rendezkedni a szobamban a sajat cuccaim kozott? En nem engedtem be. Amugy is ezen kivul ramfog dolgokat hogy vesszek ossze anyammal.

17/F


2013. jan. 24. 14:07
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Es nem az o haza.
2013. jan. 24. 14:09
 2/41 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Hát nem egyszerű helyzet.


Mégis mirefel művel ilyeneket? Volt ennek valami előzménye? És mit csinál a dolgokkal, amiket elvesz tőled?

2013. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Ma nem voltam suliba mert orvosnal voltam. Bejottem a szobamba elkezdtem zenet hallgatni,bejott okoskodni aztan kimentunk en elvittem anyamat dolgozni es mire hazaertem itt volt a szobamban. Nem tudom mit csinal a cuccaimmal.
2013. jan. 24. 14:19
 4/41 anonim ***** válasza:
73%

Most mi bajod a kérdezővel?


Nem tudom ti mit szólnátok hozzá, ha valaki kiszedné a cuccaitokat a szobátokból, meg bemenne és bedobná a dolgaitokat a szekrénybe.

Ráadásul valaki olyan, aki épp apukátok helyett van ott.

2013. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
62%
gyereked se legyen inkább ha nem értesz vele egyet teee franchi.......
2013. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Tényleg apukád mit szól ehhez?
2013. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mindketten hibásak vagytok. Egyikőtök sem úgy viszonyul a dolgokhoz, ahogy kéne. Na és persze nem tudhatjuk, hogy mi játszódik le nevelőapádban.
2013. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 eNerdzsy ***** válasza:
80%

"Ma bejott a szobamba es minden ok nelkul elkezdett turkalni a cuccaim kozott. Volt egy uveg pia a szekrenyemben azt elvette, a cigimet is elvette"


Hogy neked milyen egy utolsó szemét nevelő apád van...

És gondolom, hogy mindezt a te saját becsületes keresetedből vetted.


Kissé elgondolkodtató.

2013. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Ritkan talalkozom apammal de ezeket inkabb el se mondom neki mert o is utalja mint a szart. Meg a vegen neki menne vagy valami, az meg nem eri meg.
2013. jan. 24. 14:26
 10/41 omba ***** válasza:
47%
Akármi játszódik benne, - ne turkáljon egy 17 éves ember cuccai közt!
2013. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!