Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kérsz valamit a párodtól,...

Ha kérsz valamit a párodtól, segít neked? Vagy old meg egyedül, ahogy tudod?

Figyelt kérdés

A kérdésem azért merült fel, mert megkértem a férjem, hogy segítsen ki(vagy fizessen be kp-t a számlámra, hogy tudjak utalni), vagy a számlájáról utaljon nekem.

Segítséget nem adott, holott egy nem ingyen kérem, mert az összeget kp-ban visszakapná, szóval az én költőpénzem csappanna, nem az övé, neki nem kéne levennie pénz számláról.

Most ott állunk, hogy bő 30perces utazással elslattyoghatok két kicsivel(2 és 3évesek) a bankfiókig, befizetni a számlámra, hogy utána utalhassak.

(levettem a számlámról a kp-t, és nem figyeltem az egyenlegem, pedig tudtam sajna szükség lesz rá). Az összeg pedik 2500ft lenne, ami "nem is pénz"


Megoldani meg fogom, elég nagykislány vagyok, öregszem a kicsik miatt vagy 30évet, sebaj. De ez ilyenkor hogyan esne?


2013. jan. 24. 16:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ennél jóval húzósabb dolgokat is kértem már a páromtól, és mindig segített mikor tudott...és én is neki

ez a párkapcsolat egyik alappillére hogy segítjük a másikat ahogy tudjuk

2013. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így igaz akkor nekem is szarul esne.
2013. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért a párom, mert mindenben segít. A történetedet meg nem is értem.
2013. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Ha ő kérte volna, és mobil lennék, akkor nem mondanék nemet.

Sajna nemhogy nagyobb horderejűt, de ennél csekélyebb kéréseket se teljesít:(


De pl most van vizsgaszezon, sajna már a futottak még köre, és ugyan azon tárgy én könyvem, és szemrebbenés nélkül elvitte volna, hogy Ő tanul, alig két óra csúszással vizsgáztunk, ő előbb én később, és meg volt sértődve, hogy én azt át akarom nézni, a saját könyvemből, hetekkel előtte szabad volt már, tanulhatott volna, nem a 30perces HÉV uton kell 400oldalt benyalni...

2013. jan. 24. 16:33
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszul választottál, de erősen, de ezt már benézted mert ott vannak a picik.
2013. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nagyon nem szép tőle. Amúgy külön kasszán vagytok ilyen szinten?
2013. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

A fizetése az övé az én gyesem és a cspk az közös, abból mennek a bevásárlások rá is, ha pl nincs pénze, akkor a cigije is, a kicsik ellátása.

Egyedül a számlákat hajlandó befizetni, mint közös ami ebben a hónapban 41ezer volt, harmada a fizetésének, a többit ő éli fel.

De mint írtam nem járna neki veszteséggel, ha mondjuk a számlájáról az én nevemben utalja át az összeget, mert megkapja az összeget kpban tőlem...

2013. jan. 24. 16:48
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Előbb kellett volna gondolkozni. Ez egy nagyon elszúrt házasság két szerencsétlen gyerekkel, akik majd megisszák a levét. Mi az, hogy házasok vagytok, gyerekekkel és én pénzem, te pénzed, majd később megadom a pénzedet???? Ne haragudj de ez nem normális. Mint ahogy az sem, hogy tojik a fejedre a férjed.

De ugyabár nem a házasságtól lett ilyen, lehetett ezt már tudni előre. Kár, hogy nem volt elég eszed.

2013. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még rossz olvasni is.Szánalmas egy férjed van.De ahogy olvasom,te nem vagy boldog mellette.Sehogy nem tudtok szülőkhöz költözni a gyerekekkel?Hát szégyen az,hogy neked kell kérned pénzt kölcsön a férjedtől.Tiszteletben tartom azokat akik külön kasszán élnek,de azért ott sincs ilyen.Undorító egy férjed van...:S
2013. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész nekem nagyon fura, milyen dolog az, hogy "nem ingyen kértem"??? Ha egyszer a férjed, akkor nincs én pénzem, ő pénze, hanem közös minden, de lehet, hogy ez csak felénk természetes így. Oké, hogy ő keresi a többet, de akkor sem igazságos, hogy "az összeget kp-ban visszakapná". Szerintem ez nagyon nem szép dolog tőle, hogy nem segített, amikor szükséged volt rá. Gondolom, nem mozijegyre kellett az a pénz, hanem fontos dologra. Elég rosszul választottál, ha neki nem természetes, hogy kisegít, amikor kellene.
2013. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!