Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élnéd meg? Hogy viselné...

Hogyan élnéd meg? Hogy viselnéd? Ha ugy alakulna az életed, teljesen egyedül kellene élned, magadról gondoskodni, azt tenni amit akarsz, és ahogy akarsz? Nem lenne egyetlen családtagod sem, csak barátok és ismerősök?

Figyelt kérdés
hogyan élnéd meg, hogyan viselnéd?
2012. jún. 2. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz lenne.Nekem a családom a mindenem nem tudnám nélkülük elképzelni az életem.
2012. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Most is így élek.... persze vannak családtagjaim, de egy teljesen másik városba költöztem több mint 100 km-re van mindenki.
2012. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

"magadról gondoskodni, azt tenni amit akarsz, és ahogy akarsz"


Így élek több mint 10 éve. Ugyan vannak családtagjaim, csak tőlem jó messzire, úgyhogy egy évben egyszer látom őket. És szerintem ez maga a paradicsom, én nagyon élvezem. :-)

2012. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is így élek,bár van 1-2családtagom ,de nem sok vizet zavarnak.Szar.Egyre erősebb bennem az érzés,hogy közösen akarok átélni valakivel minden apró-nagyobb dolgot,de nem találom a megfelelő célszemélyt erre,pedig nem most kezdtem a keresést.Illetve néha félek picit mi lesz 10-20év múlva,de ez csak néha jut eszembe.
2012. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Én is így élek. Munkavállalás miatt költöztem el mert nagyon jó lehetőség volt ez nekem. Egy haverom vállalkozásában dolgozok jó pénzért. Igaz a családom meg a barátaim távol laknak legalább 150 km-re. Így jó nekem hogy egyedül élek, szabadabban élhetek és csinálhatom azt amit jónak látok, de sajnos hiányzik az otthonom, a szüleim meg a régi barátok meg a jobbnál jobb bulik. Itt is vannak haverjaim igaz kevesen, de vannak. Barátnőm még nincs. Elvagyok de nem vagyok túlságosan boldog. De még lehetek :)
2012. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én így élek,családom ,barátaim nincsenek csak ismerőseim.
2012. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég jöttem ki külföldre, a férjem valószínűleg csak kb fél évvel később tud utánam jönni. Az első héten már összehaverkodtam néhány emberrel, idővel ezekből komolyabb barátságok is lehetnek.


Ha valakinek nincs családja, arról nem tehet, viszont barátokat lehet szerezni, úgyhogy az már az egyénen múlik.

2012. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha a jövőben ez még megváltozik, pl. lesz saját családod, mert még csak huszonéves vagy, jó lehet. De ha már örökre így marad, az nyomor.
2012. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Repesnék a boldogságtól. Én ilyen magányos típus vagyok. Imádnám.

DE kérdés, hogy mi van a családdal? Azt érted alatta, hogy nagyon messze lennék tőlük, vagy egyáltalán nem lennének (utóbbit nem is értem)? Mert én szeretem a családom, de arra nincs nagy szükségem, hogy sokat legyenek velem. Természetesen ha meghalnának vagy nem szeretnének engem, akkor szomorú lennék de ettől függetlenül imádok egyedül lenni.

2012. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szintén így élek évek óta, a családommal nehezen is jövök ki, anyum irányítani, befolyásolni akar, nem hiszi el hogy jó döntéseket hozok pedig 4 éve dolgozok és tanulok, egzisztenciát építek és lakást tartok fenn itt "elanyátlanodva" a fővárosban... nem mondom hogy sokszor nem rossz, mert az, de a barátaim amolyan család-pótlék lettek. :)
2012. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!