Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyámba minden lány szerelm...

A bátyámba minden lány szerelmes és mindig engem nyaggatnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom, hogy az ismerőseim közül szinte minden lánynak bejön a bátyám és engem nyaggatnak, hogy hozzam vele össze őket. Párszor meg is próbáltam, de a bátyámnak nem kellenek a 19 éves lányok, mert felnőtt kapcsolatra vágyik és amúgy is a karrierjével van elfoglalva. Ezt néhányszor eljátszottam vele, hogy felhoztam neki, hogy van 1-2 lány, akinek bejön, de mindig lekoptatott, hogy hagyjam már ilyenekkel, van aki be se jön neki. A lányok viszont sosem értik meg és rám sértődnek meg. Mit tegyek?
2013. jan. 25. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

"Lééégyszi segíts összejönni a bátyáddal!"

"Oké, megteszem, amit tudok."


másnap

"Sajnálom, de azt mondta, hogy esélyed sincs nála."

2013. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aki rád sértődik meg, az tényleg gyerekes szinten lehet még, jobban is jár a bátyád, ha nem kezd velük. Mondd, hogy nem vagy kerítő, nem szeretnél belenyúlni a bátyád szerelmi életébe.

Egy jó barátomnak nagyon megtetszett az egyik barátnőm, annyit tettem meg, hogy elhívtam őket egy buliba. Azóta egy ideig folyton nyaggattak, hogy mit gondol róluk a másik, közben természetesen mindkettő szinte teljes diszkréciót várt el a saját véleményével kapcsolatban. Megmondtam nekik, hogy egymással intézzék a dolgaikat, ha kérdésük van, egymásnak tegyék fel. Megértette mindkettő, szerencsére. És ők felnőtt emberek. Képzelem, mit csinálnának ezek a lányok a te kérdésedben, ha mondjuk elhívnád őket (valamelyiket) és a bátyádat valahová, hogy ismerkedhessenek.

2013. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem akarok semmit csinálni, meg lehet, hogy fura, de nekem beteges az, ha a tesóm szerelmi életévek kell foglalkoznom. Meg nincs kedvem azt hallgatni, hogy miket csinálnának vele. Lehet, most már azt fogom mondani, amit az első írt, mert még igaz is.
2013. jan. 25. 16:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod csinálni, hogy egyenesen a szemükbe mondod, hogy menjenek oda hozzá, ha valamit akarnak, mert te nem ő vagy, hanem a testvére. Ennyi.

Lehet, hogy bunkónak fognak nézni, de inkább nézzenek annak (akkor sincs igazuk...), inkább sértődjenek meg, minthogy te hordd a válladon az egészet, fölöslegesen.

Velem konkrétan ilyen, mint veled, nem történt, de igen hasonlít hozzá az, hogy anyám tanítványai rendre megkeresnek, Facebookon (régen iWIW-en), az elvetemültebbek még e-maileket is írogatnak, hogy... jelöljem őket vissza ismerősnek. Én meg nem szoktam. Ha már nagyon pattognak, annyit szoktam írni, hogy "Nem ismersz. Nem vagyok az anyám." - aztán a többség itt rögtön morogni kezd. Ez van.

2013. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
(Volt olyan is, aki arról faggatott, mik lesznek a kérdések a következő dolgozatban, vagy le akartak fizetni, hogy mondjam meg a helyes megoldásokat stb. Ja, ez a 11-15 éves korosztály. Elképesztő. Persze mind rögtön elfojtottam, hogy NEM. Szóval mondd meg te is, egyenesen, akkor rögtön, még frissen, amikor nyüszögnek, hogy NEM.)
2013. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg egyenesen, hogy ez nem a te dolgod. Ha bárki is ezért rád sértődik meg, az az ő baja, te fel se vedd!
2013. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd azt nekik, hogy sajna a bátyádnak már van valakije.
2013. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg, amit írtál, hogy a bátyád minden 19 éves lányt elutasított, és nem akar ilyen korú lányokkal kezdeni, és amúgy is a karrierje a fontos neki. megoldódott azóta a probléma?
2013. febr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kufircold meg őket Te a bátyád helyett!

Tedd feltételnek, hogy csak akkor protezsállak be ha szex lesz!

2018. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!