Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a férjeteknek...

Ti elmondanátok a férjeteknek vagy csendben hallgatnátok és megoldanátok a dolgot?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy nagyon bénáztam és mikor álltam be a garázsba a kocsimmal nekimentem a férjem kocsijának. Túl nagy baja nem lett egyik kocsinak se, de azért a festék lement. Elég csúnya azért.

A férjem most külföldön van munka ügyben, csak jövőhét vége felé jön haza.

Mit kellene csinálnom? Nagyon szereti a kocsiját tuti nagyon kiakadna aztán hallgathatnám egy jó darabig, hogy milyen béna vagyok. Vagy csináltassam meg aztán mintha mi se történt volna?


2013. jan. 26. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

EGyszer egy munkatársnőm járt így, akkor egyszer jött a férje féltett kocsijával dolgozni, természetesen kivitt vele egy vasoszlopot :D arról is csak a festék jött le kicsit, így gyorsan szereztünk egy szakembert és úgy megcsinálta még aznap, hogy a férje sosem tudta meg :D

Egy próbát megér, hogy megnézeted és megkérdezed, meg tudják-e csinálni feltűnés nélkül.

2013. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is megcsináltatnám ,ha nem nagy a kár gyorsan megvan,jobban megéri igy mint egy veszekedést kockáztatni és elrontani a hazatérés örömét.
2013. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért az is fontos milyen kocsi? Mennyire új? Márkaszervizbe hordott? Milyen fényezése van?

Ha viszonylag új nézd meg a papírjai között milyen a fényezése. Valami kontárhoz viszed nagyobb kárt csinálsz mint hasznod aztán férjed majd akkor lesz igazán ideges.

2013. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Múlt év tavasszal lett véve újan. Mindjárt megnézem pontosan milyen meg milyen a színe. Szürkés fekete amúgy:)
2013. jan. 26. 13:09
 5/10 A kérdező kommentje:

jujjjj németül van:(


Fabre? Ez a szín ugye? Na ez "Tarantellaschwarz Perleffekt"


A kocsi meg...

"Audi A6 Limousine

sport selection, 3.0 TDI, quattro, 8-stufige tiptronic, 230(313) kW(PS)"


Csak márkaszervizbe volt hordva. Garanciális.


Akkor mit kell csinálni? Hova vigyem?

2013. jan. 26. 13:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
gondolom a márkaszervizbe... de egy ilyen kaliberű kocsinál már lehet, hogy mégis elmondanám a férjemnek és megkérdezném, hogy hol csináltassam meg
2013. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen az a szín. A perleffekt meg gyöngyházfényűt jelent. Szóval nem átlagos fényezés. Csak márkaszervizbe szabad vinni!!! Nem hinném, hogy máshol reprodukálni tudják a szint. Még az is lehet, hogy a márkaszerviz is kifogja küldeni az elemet Németországba fényezni.

Az meg nincs meg pár nap alatt meg nem is lesz olcsó.

A javítás meg belekerül a nyilvántartásba. Onnantól kezdve meg csak idő kérdése, hogy mikor tudja meg.


Úgyhogy mond csak el szépen:)

2013. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Én elmondanám (a saját páromnak), nem sunnyognám el, mert lehet, hogy kiakadna akkor, de később sose hánytorgatná fel, max. viccelődne vele kicsit, de nem a káromra.

Nem tudom, nekem fontos, hogy ő ilyen (és fordítva, én is), fontos, hogy ne kelljen félnem a veszekedéseitől és a felhánytorgatásaitól, ne kelljen hazudoznom, titkolóznom, ha valami kárt tettem valamiben, ami neki fontos.

A te férjed esetében lehet, hogy sunnyogni kényszerülnék, nem lepődnék meg, ha te is ezt csinálnád.

2013. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Beszélj a márkaszervizzel, hogy mennyi idő alatt készül el ez a javítás. Ha kész van, mielőtt a férjed hazaér, akkor add be és utána mondd el a férjednek, hogy ez van.

Ha nem készül el addigra, akkor először beszélj a férjeddel, hogy ez történt, a szervizben azt mondták, hogy ennyi idő alatt javítják, bevidd-e. Mert ha netán hazajön és nem tudja használni a kocsit, azzal inkább rontasz a helyzeten.

2013. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mond el, Nekünk csak egy autónk van az is jóval szerényebb a párodénál, én a tükörről kaptam le a festéket a garázs ajtóval, de bevattam és nem is haragudott annyira a párom, pedig az elhunyt édesapjáé volt az autó.
2013. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!