Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan ember akit nem...

Letezik olyan ember akit nem zavar a horkolas? Hogy lehet elviselni ha meg fuldugon is athallatszik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 05:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, elég melyen alszom hozza.
2013. jan. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2%
aludni kell, nem hallgatozni :D
2013. jan. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A férjem is mindig ezt mondja:)

De én se tudok nyugodtan aludni, ha 30 cm re tőlem horkolnak...Én is hallom füldugón keresztül is...:(

2013. jan. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem ezen bukott meg egy kezdődő kapcsolat. Először aludtunk együtt, és úgy horkolt mint egy viziló! Átmentem a másik szobába aludni, persze ő jól megsértődött, hát nem is lett folytatás...
2013. jan. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az egészséges vékony emberek nem is horkolnak annyira. Úgy gondolom, ha valaki nagyon horkol, azt meg lehet szüntetni fogyással, mozgással, egészséges ételek fogyasztásával. De nem tudom, hogy ez tényleg így van-e. Szerintetek nem csak a kövér embrek hotkolnak, vagy aki iszik vagy cigizik?
2013. jan. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A 3. as vagyok, a férjem kimondottan szikár alkat, mégis horkol...Viszont cigizik:(
2013. jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem vagyok kövér, nem iszom, nem cigizek es nő vagyok, megis hordozók :)
2013. jan. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen megoldom : ha a férjemnek szerencséje van, akkor alszom és nyilván akkor nem zavar. Ha peche van és felébredek, akkor bökdösöm :-) és akkor abbahagyja.

Ezért kapcsolatot kár feldobni, kevés ember nem horkol :-)

2013. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért horkolnának csak a kövér emberek? Férjem apja

ösz - visz 60 kiló de mióta él úgy horkol mint ha valami elefánt trombitálna és semmi baja sincs az orrával.

Érdekes módon úgy alszok ha egy egy szobában vagyunk vele nyaraláskor mint a tej.

2013. jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én horkolok elég gyakran, nő létemre. Tátott szájjal alszom, az a baj, a levegő, meg száraz...


A párom ilyenkor fordít egyet rajtam, de sosem költ fel és sosem méges emiatt. Sőt, mindig azt mondja, olyan ldes vagyok, hogy hortyogok a fülébe :D:D


22-N

2013. jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!