Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki lehet ez? Valami pedofil?...

Ki lehet ez? Valami pedofil? Nagyon zavar.

Figyelt kérdés

3-4 hete a legjobb barátnőmmel ültünk a tesco előtt, arra jött egy 55 év körüli férfi biciklivel és megállt kérdezősködni, hogy hogy hívnak, milyen tanulók vagyunk, melyik suliba járunk, hol lakunk és a falu melyik részén. Úgy van, hogy ez egy város de csak egy tábla választja el egy falutól és azt mondtuk, hogy a faluban de amúgy nem ott lakunk. Pár perc múlva mondtuk, hogy mennünk kell és gyorsan elmentünk onnan. Pár nappal később sétáltunk este és ott biciklizett az úton, nézett és én is őt mert nem tudtam, hogy ki az de később leesett. Megint pár nappal később találkoztunk a tesco előtt, beszélgetni akart de inkább elmentünk onnan, erre vmi olyat mondott, hogy "jaj, látom inkább el is mentek". Tegnap sétáltunk és jött biciklivel az úton és csengetett vagy mit csinált. Mindig sötétben megyünk ki 4-5 óra körül mert akkor érünk rá. Nem is tudom megjegyezni az arcát, mindig a kabátjának a hátuljáról ismerem meg. Ki lehet ez? Mit akar? Miért nem hagy minket békén? Nem nézünk ki ribancosan, nem viselked(t)ünk úgy.

15L



2012. dec. 1. 13:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És hogyan rázzuk le?
2012. dec. 1. 13:41
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóljatok a szüleiteknek, ha van polgárőröknek, esetleg rendőrnek. Majd ők utánanéznek a pasinak. Amíg nem csinál semmit, ne törődjetek vele, ne álljatok szóba vele, hagyjátok ott!
2012. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Szüleiteknek nem mondtátok?
2012. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké, most figyelj: ez az ember, ha nem vigyázol, meg fog erőszakolni, de minimum megtapizni. És ezt most nem viccből mondom, ez komoly dolog. Azonnal szólj apukádnak, hogy mi történt és keressétek meg (ezek szerint teszkónál gyakran látni) és hívjatok rendőrt!
2012. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem szóltunk a szüleinknek mert akkor valószínűleg nem fognak elengedni itthonról. Nyáron is ez volt, az utcánk végén van egy faház (egy régi gyár irodája ami már senkié) és ott laktak valami csövesek és nem akartak kiengedni minket pedig azok nem bántottak, ránk se néztek de már a rendőrök elküldték onnan őket.


Ha hozzánk mer érni azt nem teszi el amit kapni fog de rendőrt is hívok. Amúgy nem hiszem, hogy erős lenne, nem úgy néz ki.

2012. dec. 1. 14:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a ti helyetekbe(ebben az esetben) átmennénk egymáshoz, nem sétálnánk. Amúgy is itt a tél,melegben jobb is.:)

Névtelenül is be lehet jelenteni,hogy gyanús a csávóka.

16/l

2012. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Most ha kiengednek, ha nem, muszáj elmondani a szüleiteknek!!!!! Ha nem tudnak róla és nem csinálnak semmit, ti kimentek és ki tudja, mit fog csinálni veletek az az ember! És most komolyan mondom.... lehet, hogy nem úgy néz ki, mint aki képes arra, hogy bántson titeket fizikailag, de mégse lehet tudni! Ha elkezd tapizni vagy valami, akkor lehet, hogy annyira megijedtek, hogy nem tudtok rendesen védekezni és ennyi! Onnantól ő irányít..... és ha azt is hiszed most, hogy nem ijednél meg és ura lennél a helyzetnek, az még nem azt jelenti, hogy úgy is lenne. Nem tudhatod, hogy hogyan reagálnál /reagálnátok a bnőddel egy ilyen helyzetben!

ÉS ezt most nem rosszból vagy megijesztésből írtam, csak próbáltam megfogalmazni, hogy miért nem szabad annyira bátornak lennetek! Úgyhogy szerintem mindenképp szólj/szóljatok a szülőknek és majd ők megoldják maguk vagy rendőri segítséggel. Max egy pár napig nem mehettek majd ki, de annyit kibírtok. Inkább, minthogy az a b@rom tönkretegye esetlegesen az életeteket!!! És ezt tényleg jó tanácsként írtam, szerintem ezt kellene tennetek!

2012. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Át szoktunk menni egymáshoz is, de sétálni is szoktunk mert olyankor sokkal jobbakat tudunk beszélgetni. Meg most, hogy jön a tél és esni fog a hó tök jó mert imádok hóba sétálni :D
2012. dec. 1. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, mi a rosszabb: pár napot házban maradni, VAGY életed végéig azzal a tudattal élni, hogy egyszer valaki megerőszakolt?


Szólj a szüleidnek! Ha elintéznék annyival, hogy akkor nem mehetsz ki és ennyi, mondd meg, hogy márpedig te azt akarod, hogy megkeressétek és rendőrt hívjatok!

2012. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne menjetek ki egyedül sötétedés után!! Nemi erőszak sokkal gyakrabban történik, mint gondolnátok! A nagy részét nem is tudják az emberek, mert a nők nem jelentik be, amit meg igen, a rendőrök nem teszik közhírré, mert fent akarják tartani a közbiztonság látszatát. Engem is meg akartak erőszakolni egyszer, annyi volt a szerencsém, hogy tanultam önvèdelmet. Mentem az utcán és egyszercsak hátulról rámugrott valaki, mire felfogtam mi történik, már leszakította a kabátom és a keze a lábam közt volt!!

Nemrég szintén itt Baján megerőszakolt egy csajt 3 cigány, úgy összeverték, hogy kómába került. 1 éve kb. egy kisfiút megerőszakoltak a tesco mögött. És ez csak amiről én hallottam. Máshol is ez van, légyszíves vegyétek komolyan, vigyázzatok magatokra!

2012. dec. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!