Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha apu vészmadárkodik és...

Ha apu vészmadárkodik és állandóan mérges akkor nekem fiaként kötelező a közelébe maradnom és végighallgatni kárálását? Azaz nem szabad a közeléből addig elmenni?

Figyelt kérdés

Apu komor, pesszimista, gyakran mérges és sokat beszél rémhíreket azaz vészmadárkodik.


Én a fia vagyok és gyakran kerülöm a társaságát.


Anyu miért mondja, "hogy menj már oda az apuhoz egy kicsit beszélgetni vele". A anyu ezt szóba hozza olyan ideges leszek alig kapok levegőt, és akkor anyutól is elkezdek menekülni.


Anyu szerint miért tartózkodjak sokat az apám közelébe, ha annyira félek tőle mint macska a kutyától?


Akárhány éves is vagyok, akárhol is lakok félek az apámtól mert 10 éves koromig vert. Azóta egyszer nem szólítottam apunak.


Sokszor érzem úgy, hogy én nem a fia vagyok, hanem a beosztottja.


2013. jan. 27. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, anyukád csak azt szeretné, ha normálisabb viszonyt ápolnál apukáddal. Megértelek egyébként, nem csoda ha ilyen vagy vele. Nem kötelező végighallgatnod, de jobb a békesség, ennyit bírj kii. Hány éves vagy?
2013. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is kerülném. Nem lehetne mégis odamenni, és azt mondani: Apu, nagyon rossz a közeledben lenni, mert mindig csak rossz dolgokat mondasz.


Szörnyű lehet neked ezt hallgatni, meg visszagondolni a verésekre. Szerintem igenis, hogy kerüld el, mert magadat is tönkreteszed. Lehet, hogy te is ilyen leszel nagykorodban. Ha bármikor észreveszed magadon, hogy kezdesz hasonlítani rá, akkor rögtön változztass.


Más megvilágítás:Sokszor az iylen dolgokat betegség idézi elő. Nem véletlenül mondják valakire, hogy "rosszmájú". Valóban a máj betegsége irritálhatja az emnber közérzetét, és az válthatja ki az állandó rosszkedvet. Ugyanígy az örökös gyomorfájás lehangolja az embert,és maga sem tudja miért, mindnet rossz színben lát. Esetleg anyukáddal beszélj erről. Hátha ő rávenné, hogy orvoshoz menje, vagy ha ez nem sikerül, akkor gyógyteákat adni neki reggelente. Pl: a gyermekláncfű nagyszerű májgyógyító. A fejfájást, migrént is elmulasztja. De csak ha rendszeresen és hosszú időn át issza. Kell két három hét, mire észrevenni a hatását.

2013. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!