Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális egy anya aki állandóa...

Normális egy anya aki állandóan ordít a 14 éves gyerekének hogy "te undorító élősködő", "te f*sz", "k*rva szád" és szétveri a lakást?

Figyelt kérdés

kettesben lakunk, évek óta ezt csinálja anyám. mindegy mit csinálok, minden rossz amit mondok vagy teszek, ha beszélni próbálok vele "csak ne oktassam ki mert egy kis szarcsimbók vagyok", ha megkérem hogy ne kiabáljon csak mégjobban üvölt, ha épp van egy rosszabb jegyem a suliban állandóan büntet (pedig igyekszem, tanulok, nem lógok, suli után nem járok el otthonról, nem cigizek, nem iszok), szétdobál mindent a házban mikor hozzám akar vágni dolgokat, még az is az én hibám ha ő leejt valamit amikor a közelben se vagyok. utál és már én is egyre jobban utálom őt mégha nem is mondom. tudom hogy nem kitűnő a 3,5ös átlagom, de igyekszem, ennyit tudok magamból kisajtolni, és nem mondhatja senki hogy lógatom a lábam, soha semmit nem hagytam figyelmen kívül amit feladtak.

mégis állandóan csak a büntetés, az ordítás, hogy haszontalan vagyok, élősködő, szemét.. üldözési mániája van, azt képzeli minden amit csinálok csak azért teszem hogy neki ártsak, pedig soha nem ártottam neki. már a közelébe menni alig merek.



2013. jan. 19. 15:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Nem, ez nincs így rendben.

Apukád? Ő hol van és mit szól ehhez?

2013. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

apukám soha nem ismertem, elváltak születésem után és eltűnt az országból.

azt kihagytam hogy állandóan azzal fenyegetőzik anyu, hogy nevelőintézetbe rak, mert neki ilyen hülyegyerek nem kell.

2013. jan. 19. 15:39
 3/38 anonim ***** válasza:
80%
Nem,egy ilyen anyuka nem normalis! Nem cigizik vagy iszik? Hany eves anyukad? Nincsen nagynenid vagy nagybacsid akivel ezt megtudnad beszelni? es talan o segitene neked! Legjobb lenne ha ott se laknal mert ez igy neked se jo! Bar gondolom most meg nem tutsz sehova menni, talan unokatesokhoz?!
2013. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%

Édes istenem :S


Mióta ilyen pontosan?


Nagyszülők vannak?

2013. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%

Nem normális az anyád!

Te jó ég, Olvasva amit írtál akkor az én anyám egy kincs. Az én anyám sosem hisztizett ha rosszabbul tanultam. De mindig mondta hogy nem neki hanem magamnak tanulok. Sosem hajszolt hogy kitűnő legyek. Volt amikor látta hogy kikészülők a tanulástól (vizsga előtt) akkor kikapta a könyveket a kezemből,és beültetett az autóba. Csak mentünk az orrunk után. Csak vezetett, közben szólt a zene, és mondta hogy élvezem a zenét, pihenjek, nézem a tájakat. Teljesen ki tudtam kapcsolódni.

Szerintem egy anyának olyannak kéne lenni mint az én anyám.. Aki tud szórakozni, nevetni, és nem csinál ügyet abból ha nem kitűnő vagyok vagy ha véletlenül eltörök egy tányért.. (erre mindig azt mondja hogy ő is eltört élete során jó pár dolgot, és amíg nem az angol királyi családtól kapott dísztányért töröm el addig nincs gond. Igaz nincs is olyan tányérunk)

17/L

2013. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
96%

Nem, ez nem normális és az, ahogy ezt leírod, viszonylag higgadtan és érthetően, azt mutatja, hogy nem is érdemled meg...

Csatlakozom a fent szólókhoz és én is azt kérdezném, van-e valaki a közelben, rokon, barát, akivel megbeszélheted?


Anyukád esetleg nem szed gyógyszereket...?

2013. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
72%
Én kipróbálnám, hogy odamegyek hozzá átölelem és azt mondom neki, hogy szeretem és megbocsájtok neki.
2013. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
84%

ma 15:44

miért azzal sokat segítesz ha leírod azt ami egyértelmű?? Hogy az anyja nem normális?? Én csak leírtam hogy egy anyának másképp kéne viselkednie...

2013. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

én nem tudok róla hogy szedne gyógyszert. ritkán cigizik meg iszik, de szerintem nem sokszor. hetente egyszer talán. nem is olyan sokat van itthon, mert vagy dolgozik vagy bulizik, akkor egyedül vagyok, addig jó... persze ha nem vagyok büntetésben, mert akkor elviszi az összes kábelt, nem kapcsolhatom be hetekig sem a tvt, rádiót, számítógépet azzal a jelszóval hogy "nem érdemelsz te semmit, talán így majd jobban tanulsz". még sosem lettek jobbak tőle a jegyeim, de mióta az eszemet tudom ezt csinálja.

voltak nagyszüleim akik megvédtek mikor kicsi voltam, de sajnos már nincsenek, egyetlen nagynéném van, aki pepitában ugyanaz mint anyám, nagyon hasonló testvérek.. az unokatesóm aki a nagynéném fia, állandóan remeg, sír, fél tőle, ő is ugyanolyan tehetetlen mint én.

2013. jan. 19. 15:51
 10/38 anonim ***** válasza:
Milyen buliba jár? Diszkózik?
2013. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!