Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Te férjed, párod is minden...

A Te férjed, párod is minden reggel ágyba hozza a kávét?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 06:48
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
93%

Persze, még a torkomat is masszírozza, hogy alvás közben is tudjak nyelni.


Megcsinálja, de nem hozza ágyba, mert ott nekem se lenne kényelmes. Általában reggel egy darabig nézek magam elé, de az ágyból kikelek, mert visszaaludnék, hiába van bögre a kezemben.

2013. jan. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
97%

Amikor náluk alszok (természetesen még nem lakunk együtt), akkor igen. Ez hétköznap szokott előfordulni. Hétvégén, amikor ő alszik nálunk, akkor én viszem neki:)

Kíváncsi vagyok, hogyha már együtt fogunk élni, akkor is ilyen kedvesek és előzékenyek leszünk-e egymással. Remélem.

2013. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
24%

"Nekem minden reggel az ágyba hozza a kávét, amikor felébredek. (tejszínhabbal)"


Tehát megcsal.

2013. jan. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert nem kávézok. Meg én akkor még alszom. De ha felkelek, akkor megkérdi, hogy csináljon-e 3az1-bent, mert azt megiszom :-)
2013. jan. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
40%
Nem. A te férjed egy mutáns, aki megcsal és csak és kizárólag ezért viszi ágyba a kávét. Abszolút nem megszokott, senki más soha nem csinál ilyet, csak a te férjed.
2013. jan. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
96%

Nem, mert nem is kérném. Pocsék kávét csinál, ő nem issza, nem tudja milyennek kéne lennie. Menet közben szoktam meginni, van amikor már hideg az utolja. Nem baj, a hideg kávé szépít. Állítólag! Ágyban kávézás nem jön be, mindig

kávépacás a lepedőm..:) Ha nem tudok aludni, már hajnali 3 órakor kávé, főzés, piszmogás, macsek etetés. Nem várhatom el, kitalálja, mikor nyílik a szemem, mikor innék kávét.

2013. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Megcsal... Persze... Mert kávét hoz az ágyba reggel... Logikus... :)
2013. jan. 28. 08:33
 18/50 anonim ***** válasza:
96%
Nem, mert addigra már rég dolgozik. De hétvégén van, hogy csinál reggelit nekem. Kb. fele-fele arányban készítünk egymásnak reggelit.
2013. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
67%

Most amúgy dicsekedni jöttél a férjeddel?

Mi nem kávézunk,de ritkán szokott nekem bármit is ágyba hozni, ha kérem, akkor hoz egy bögre teát, de ennyi. Inkább én szolgálom ki.

2013. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
67%
Érezd az iróniát, kedves kérdező...
2013. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!