Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Te férjed, párod is minden...

A Te férjed, párod is minden reggel ágyba hozza a kávét?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 06:48
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
előfordul, de általában én kelek hamarabb, olyankor én hozom a teáját, mivel ő nem kávézik, reggel pedig teát iszik. de a reggelimet elkészíti, amíg én ébredezek (nekem kávéval is több idő kell)
2013. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

nem, mert nem kávézok :) vagyis nem otthon.

én szoktam néha ágyba vinni neki, és inkább célzás jelleggel, h jó lenne, ha már felkelne. de ezt csak hétvégén. hétköznap örülök, ha nem késünk el, és olyankor amúgyis idegbajos vagyok :)

2013. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyrészt mert egyikünk sem kávézik (teázni szoktunk inkább), másrészt mert a reggeli felkelés nálunk elég kaotikus, az utolsó pillanatban vesszük rá magunkat, hogy kikászálódjunk az ágyból, akkor meg már nincs idő szinte semmire. Mondjuk amúgy sem várnám el :)
2013. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

Igen,amikor itthon van...mindig ágyba hozza a kávémat:)

Imádom is érte meg másért is:)


Lássuk be,nincs is szebb látvány,mint egy mosolygós feleség :D

2013. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos a kérdés, szerintem kár ezen egyeseknek veszekedni. Ebből nem kell problémát csinálni, nem vagyunk egyformák, mások a szokásaink.

Nekem azért hozza a férjem ágyba a kávét, mert:

-tudja, hogy nehezen ébredezek,

-reggel kávéval indítok,

-örülök neki, ez egy kedveskedés részéről.

ha nem kávéznék, biztos mást találna ki, de én is viszonzom, ha este jön haza a munkából, megzuhanyzik, és ágyba kapja a vacsorát, tálcán kínálva.

Szerintem ilyen apró gesztusok kellenek egy párkapcsolatba.

2013. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem kávézok minden reggel, ráadásul ő nehezebben kel mint én :))


Most beteg vagyok, így a teát hozza reggel az ágyba.

Meg néha lemegy a boltba, és frissen sült zsemlét, croissant-t hoz, azt hozza tálcán az ágyba :)


Ha meg én kelek fel előbb (ez a gyakoribb:D), akkor én viszem neki a kávét. Ő iszik minden reggel :)

2013. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Meg is vesznék, ha ágyba hozná... hajnal fél 5-kor megy dolgozni. :) Én még javában alszom.

Viszont kikészíti nekem a konyhaasztalra, ha felkelek ott vár a kávém. (Hidegen iszom)

2013. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés és jó bepillantani másokhoz, hogy kinél hogy indul a reggel. Hát igen, ahány ház annyi szokás.

Nálunk az főzi a kávét, akinek hamarabb nyílik ki a szeme, addig a másik még lustálkodhat. Ahogy lefő a kávé, ébresszük a másikat, hogy jöhet le az emeletről, mert az asztalon a kávé.

2013. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tök jó, hogy mindenkinek így ráér a párja :D :D :D és nem kell félreérteni, vicces értelemben mondom. Az én párom fél 6-kor kel, 6-kor megy is dolgozni, hétvégén én 7 körül kelek, ő meg alszik, ameddig tud :D nem várom tőle az ágyba reggelit :)

És nem is kávézunk :)

2013. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyrészt nem kávézunk, másrészt reggel inkább alszunk. Miután felkeltünk, 20perccel később már megyünk is a munkába. Ha pedig hamarabb kelünk valamivel és van egy kis időnk, akkor pedig nem kávét főzünk, hanem szexelünk.


Egyébként szeretünk reggel teázni, így mindig előző este lefekvés előtt csinálunk teát, és akkor lesz reggel és ki is hűlt, nem kell szenvednünk a forró teával.

2013. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!