Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Te férjed, párod is minden...

A Te férjed, párod is minden reggel ágyba hozza a kávét?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 06:48
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem kávézom.

Párom viszont igen,én csinálom neki a kávét,ágyba kapja.

Reggel ő nehezebben ébred,igy megcsinálom,nem tart sokból.

viszont hétvégén otthon reggelizünk (hérköznap melóban),olyankor én viszek neki kávét,fél órával később ő nekem reggelit :)

N

2013. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem jó kérdés, pozitív és hadd dicsekedjen az, akinek jó férje van.


Az utóbbi hetekben általam megválaszolt kérdések ennél sokkal fárasztóbbak voltak.


Egyébként én sem kávézom reggel, úgyhogy nem. De mostanában megszoktam kérni, hogy kapcsolja fel a lámpát, amikor megy. Nálam ez az ébresztő :-P

2013. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
37%
Miért írtad ki ezt a kérdést? Miért fontos számodra, hogy kinél milyen szokások vannak?
2013. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem kávézok, a teámat meg nem tudja, hogy kell elkészíteni. Viszont szó szerint minden mást ágyba hoz reggel. :D A reggelimet, amit ő üt össze, a macskát, a csincsillát, a saját reggelijét is, édességet, meg minden mást, amivel még kedveskedni akar, meg amit a barátom szeret. Persze ennyi mindennel jól nézünk ki reggelente az ágyban, de annyira jó. :D
2013. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Régebben az ágyba hozta,akkor még én aludtam tovább.Mostmár én kelek hamarabb és én főzőm neki a kávét,nem ágyba ,komputerasztalhoz viszem.
2013. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert felesleges lenne, dohanyzom, szoval ugyis a kertben innam meg.

Viszont amikor o ebred korabban, akkor lefozi nekem, ha mar hallja, h mi is ebredrzunk es megmelegiti, hozza a gyerekeknek is a tejet.

Amikor en ebredrk korabban, akkor en csinalom ugyanezt.

Szerintem ez igy jo.

2013. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem csak a kávét, hanem a reggelit, utána a laptopot, hogy tudjak dolgozni, majd az ebédet, vacsorát is. Az ágytálat meg cseréli. Öröm az élet.
2013. jan. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És soha nem is hozta. De attól még nekem ô a legjobb. Marhára nem ezen múlik.
2013. jan. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
22%
pfff jó nagy papucs a férjed
2013. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
41%
Egészen addig hozta, mig kimondottan megkértem rá, hogy ne tegye többet, mert nem fogadom el és kiöntöm.
2013. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!