Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb emberek tanácsára...

Idősebb emberek tanácsára lenne szükségem. Hova forduljak?

Figyelt kérdés

Most nem írnám le a problémám, mert már megtettem nem is egyszer, de itt a gyakorin csak fiatalok válaszoltak. Olyanok, akiknek alig van valami tapasztalatuk a témában, de azt a tapasztalatot is, amivel rendelkeznek mindjárt általános érvényűnek tekintik.

Idősebbekhez szeretnék fordulni és tőlük várnék segítő mondatokat. Ehhez tudtok ajánlani valamilyen fórumot?


2013. jan. 29. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen.. Mindenhol vegyes. Esetleg társ keresőkön.
2013. jan. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De, milyen témában?
2013. jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen témában kell segítség?Milyen kor?írj privit ha gondolod nem vagyok idős:P de fiatal se:) Van élet tapasztalatom....
2013. jan. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Viszonyítás kérdése, mennyire vagyok idős. Fiatalnak nem mondanám magam, két felnőtt gyerekkel.

Írj privit, talán tudok segíteni. De talán kiirhatod a kérdésedet is, fiatalok között is van okos, értelmes reális gondolkodású ember. Idősek között is van maradi, korlátolt felfogású.

2013. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két felnőtt gyerek,56 év.Elég? Írj nyugodtan!
2013. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!