Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen jövök ki a...

Nagyon nehezen jövök ki a párom másik kapcsolatából született gyermekével. Tudok tenni valamit, hogy javuljon a helyzet vagy fogadjam el, hogy soha nem leszünk jó (elfogadható) viszonyban?

Figyelt kérdés
A kislány 7 éves. Az anyja fél évvel ezelőttig nem engedte, hogy a kislány találkozzon velem vagy a féltestvéreivel. A párom rendszeresen látogatta őt. Most, hogy már átjöhet hozzánk a kislány elég ellenségesen viselkedik és mindig elmondja, hogy miattam nem lehetnek együtt az apja és az anyja. Ez így nem teljesen igaz, de én nem akarom az anyját rossz színben feltüntetni, mert úgy csak rosszabb lenne az esély a kapcsolatunk normalizálására és most még nem is hinné el. A féltestvéreivel is elég goromba, betolakodóként tekint rájuk, ők ugyanezt látják benne.
2013. jan. 29. 06:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Valóban az lenne a legjobb, ha szegény kiskölyök továbbra is az apjával találkozna csak. Képzelem mik kavaroghatnak a fejében, erről a zűrzavarról, ami az ő születése, és az anyja mendemondái, meg az apja családja, és a féltestvérek körül kialakult benne.

Kérdező, azt hiszem, ha a lelkedet tennéd ki, ezt a kislányt akkor sem tudnád magad mellé állítani. És a legrémesebb, hogy szegény tényleg teljesen vétlen az egészben, miközben valószínűleg ő szenved a legjobban tőle:(

2013. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az apjának kéne elmagyarázni a gyereknek a dolgokat.
2013. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!