Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban lévő lányok/as...

Párkapcsolatban lévő lányok/asszonyok, ha valaki ex nő bekavarna a kapcsolatotokba fajulhatna/fajult már tetlegességig a helyzet közted és a másik nő között? 30 N

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Sosem vetemednék arra, hogy egy nővel fizikai csatába menjek. Amúgy sem vagyok erőszakos típus, de szerintem tök gáz, ha nők gyepálják egymást.

volt, hogy az egyik ex kavart a dologba, de le lett állítva, csupán egy üzenettel.

2011. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem süllyednék idáig. Sőt, a férjemre hagynám a helyzet megoldását! Nálam nagyon max.hogy elbeszélgetnék a nővel! Egyébként, amíg bízom a páromban, nem nagyon tud senki bekavarni!
2011. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

ígyvan. én se égetném le magam.

a barátom exe rendezze le ő.

de ha találkoznék a csajjal és pl beszolna vagy nekemállna lehet megcsapkodnám

2011. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Exem,akivel 10 évig éltem együtt,összeszedett egy tőlem jóval fiatalabb nőt.A nője egy idő után eljött hozzánk cirkuszolni,hogy vegyem tudomásul,hogy nem én kellek,hanem ő.Alpári stílusban ordítozott,és még ő akart nekem jönni,de hátraugrottam.Így az exem kapta a hatalmas pofont,mert pont belehajolt.Oltári nagy verekedés lett belőle,ütötték-verték egymást,a nőnek csomókban jött ki a haja,meg letörtek a hatalmas hegyes műkörmei is.Én meg néztem őket,így utólag már nagyon röhejesek voltak.Azután összeszedtem a nő műkörmeit meg a haját egy borítékba,az exem kezébe adtam a többi cuccával együtt,és ment szépen amerre látott.Ennek már 15 éve..
2011. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

14:37el egyet értek, ha nem muszáj eszem ágában sem lenne. De, ha olyan lenne a szitu, hogy ő nekem jön és meg kell védenem magam, akkor azt hiszem kapna egy "altatót"


23N

2011. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Mi az hogy bekavar?

Ha komolyan együtt vagytok nem lehet bekavarni......

Rendezze le ő, már ha nem akar tőle semmit....

2011. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 napietus ***** válasza:
100%

nem süllyednék ilyen mélyre egy pasi miatt sem (igen, ide értve a férjemet is...)


29/N

2011. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék ilyet semmilyen körülmények között! Lehetne órákig taglalni miért nem, de legyen annyi elég, hogy egy nő ne süllyedjen le ilyen mélyre...
2011. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Soha! Ez olyan megalázó:(

Volt már nálunk is olyan, hogy férjem exe (pedig tudta, hogy nős és útban van a baba is) bekavart, facebookon írogatott neki stb. Egyszer pont a gép előtt ültem amikor (mivel a férjem be volt jelentkezve msn-en) ráüzent, mert azt hitte a férjem ül a gép előtt. Erre én írtam neki vissza nagyon-nagyon nyájasan és kedvesen és bájosan elcseverésztem vele (persze mindeközben liftezett a gyomrom az idegességtől) és nagy örömmel újságoltam,hogy nemsokára megszületik a babánk és természetesen átadom a férjemnek,hogy kereste:) Na azóta sem jelentkezett semmilyen formában:)


Legjobb fegyver a magabiztosság és kedvesség. Ha látják rajtad, hogy tartasz az extől és ellenfélnek tekinted, ezzel csak lovat adsz alá

2011. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
14:38 vagyok,azt kimaradt,hogy a cirkuszolós csajjal előttem volt néhány hónapig kapcsolata,csak szétmentek,mert a csaj megcsalta.
2011. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!