Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tehetősebb fiúk és lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetősebb fiúk és lányok! Nektek mennyire szempont párválasztás alkalmával a másik nem anyagi helyzete?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy hogyan gondolkoznak mások ezen a téren. Figyeltek arra, hogy a kiszemeltetek milyen helyzetben van? Nézitek azt, hogy hogyan tud bánni a pénzzel, vagy mindegy?

2012. dec. 14. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
semennyire,egyátalán nem érdekel
2012. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi számít tehetősnek?
2012. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"nem anyagi helyzete"????


"anyagi helyzete", nem????


Az anyagi helyzete nem szempont. A nem anyagi helyzete szempont.

Engem nem érdekel, hogy milye van! Dolgozzon, tudja eltartani magát, legyen felelősségteljes és ilyenek.

2012. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem érdekel az anyagi helyzete. Azért azt megfigyelem, hogy nem-e a pénzre megy az elején, mert ha igen akkor engem elfelejthet. 24F
2012. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szintén... Kicsit sem érdekel, hogy a másiknak milyen anyagi helyzete van. Azért vagyok pasi, hogy előzékeny legyek.

Persze ha ő akar fizetni minden áron, nem akarom "megalázni" azzal hogy nem hagyom. (csak mert egy hölgy már szóvá tette hogy nem akar tőlem semmit mert azt hiszi meg akarom venni...)

Az, hogy hogy bánik a pénzével mindaddig nem érdekel, míg nem drogot megy hasonló f.szságokat vesz belőle... :)

2012. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem meghatározó pont, de inkább azt mondom, hogy fontos mivel viszonylag jó anyagi helyzetű lány vagyok nem akarom hogy a partnerem vagy én kellemetlenül érezzük magunkat mert esetleg nem tud valamit kifizetni stb.
2012. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem ,se sőt, minél szegényebb legyen mert ahogy észrevettem annál normálisabbak, még ha kicsit a pénzre is megy az se baj, csak kedves legyen :)
2012. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 3-as. Ott a "nem" az ellenkező nemű személyt hivatott szolgálni, és nem a tagadó szót... :D
2012. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as, köszi! :D
2012. dec. 14. 18:08
 10/13 anonim ***** válasza:
6%
Általában a gazdagok rondák mint a bűn.Nyilvánvalóan jó kinézetű párt akarnak maguknak,még akkor is ha nincs pénzük,hiszen ezért szedték fel magukat nem?A külső sokkal fontosabb számukra amit lényegében megvásárolnak
2012. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!