Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyermekes párok, házaspárok...

Kisgyermekes párok, házaspárok! Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mivel ez egy anonim oldal gondoltam itt szívesebben beszélnek erről az emberek,mint máshol. Szóval az lenne a kérdésem,hogy Ti kisgyermek mellett hogyan oldjátok meg,hogy lehetőség legyen MINŐSÉGI nemi életre,és a gyerek miatt ne mindig csak egy gyors "numerára" kerüljön sor.


Várom a válaszokat! :)


2012. ápr. 13. 09:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi könnyen.Külön szobája van a gyermeknek.
2012. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Este, csukott ajtónál.

Amikor egy szobában voltunk, néha átvittük a nagyihoz.

Vagy ami jobb volt: a szabad levegőn, babakocsiban altattuk(erkély) és utána beosontunk.

2012. ápr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
17%
Nálunk velünk van és nem zavar minket.
2012. ápr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az addig oké. Csak hát tudod,bármikor eszébe juthat valami ami miatt betoppanhat akármikor a hálószobánkba.... :) Vagy nálatok nincs ilyen "átjárkálás"?
2012. ápr. 13. 09:11
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen,amíg még annyira pici,addig megoldható. Én most a 3 év,és 3 év feletti korosztályra gondolok.
2012. ápr. 13. 09:13
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baba előtt is inkább hajnalban, felkelés előtt voltunk együtt, most sincs ez másként.

Kisfiam ágyában ki van véve 2 rács, de nem az az átjárkálós fajta.

2012. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Bezárod belülről a szobaajtót. Ha végeztetek, kinyitod.
2012. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell várni míg elalszik. Vagy marad a nagymama.

A gyerek szokásai szerint kell alakítani. Ha éjszaka átmászkálós, akkor is van egy séma, hogy mikor kel ki.

A lányom még kicsi, de havi egy hétvégét a nagyinál van. Olyankor átszexeljük a házat. :)

2012. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Lányunk 4 éves lesz. Mi szinte mindig akkor szeretkezünk, miután elaludt. És mivel tudom, mennyire fáradt már, amikor ágyba kerül, nem hiszem (eddig még nem volt rá példa) hogy felébredne rá. Egyébként egy nappali és két félszoba van a lakásban. Az egyik félszobában alszik a gyerkőc, mi alapesetben ugye a nappaliban vagyunk, de szeretkezni bemegyünk a másik félszobába, ajtó becsuk. Ha a gyerkőc mégis felébredne, akkor biztosan a nappaliba menne először, addig meg nekünk volna időnk összekapni magunkat. De a lányom általában úgy kel, ha nincs ott valamelyikünk, hogy nem jön ki a szobából, hanem kiabálja hogy anya vagy apa. Így valószínűleg meghallanánk, ha felébred.
2012. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

első vagyok.Nekem a srácok 6 és 7 évesek.

Nem átjárkálósak.Már kicsiként megtanulták,hogy mindenki a saját ágyában alszik.(ez nem azt jelenti,hogy ha rossz álmuk volt,nem szaladtam hozzájuk..)

De a biztonság kedvéért mi mindig bezártuk a hálószobánk ajtaját.

Talán tőlünk tanulták,hogy mi akárhányszor bemegyünk a szobájukba,előtte kopogunk(megszokás) Bár sosem tanítottuk a fiúkat rá,ők is egészen 4 éves koruktól kezdve kopognak..

2012. ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!