Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy nőnek...

Létezik olyan, hogy egy nőnek sok rosszul sikerült kapcsolat után teljesen megszűnik az érdeklődése a férfiak iránt?

Figyelt kérdés

Van esetleg valakinek erről tapasztalata?

Létezik, hogy ez az állapot már így is marad?


2013. jan. 31. 19:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Talán 60 felett...
2013. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sőt, nagyon sok olyan nő van aki egyetlen rosszul sikerült házasság után már el sem tudja képzelni, hogy még egyszer próbálkozzon. Esélyt sem ad rá, hogy bárki a közelébe kerüljön.
2013. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Én sokszor gondoltam,hogy nekem aztán többet nem kell senki, de ez csak a pillanatnyi csalódás. Akkorát nem tudnék csalódni egy emberben, hogy egy egész nemben is csalódjak. Nem szabad és nem is lehet általánosítani.


Attól, hogy férfi, még ezerféle. Nem a hűtőgépszerelőkről beszélünk, akiknek van szerszámosládájuk, hanem egy egész nemről.

2013. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Sajnos letezik. De az is, hogy ha ezt lekuzdi, jon egy ferfi, akiben megtalalja a tarsat. :-) Barmilyen nehez is, en azt mondom, kitartas es csak konnyeden! :-)
2013. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%
Ez azért valószínűtlen, mert amint rájön az ember, mennyire szar este egyedül az üres ágyba lefeküdni, azonnal átértékeli a dolgokat.
2013. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár hónapja nem tudom elképzelni, hogy bárki mással is együtt tudnék lenni, élni.. Automatikusan hárítom a másik nem közeledését.. De sokszor otthon eszembe jut, hogy tényleg nem jó egyedül.. Még nem érzem, hogy szükségem lenne másra, sőt el sem tudom képzelni, de tudom ez a jövőben változni fog.. Vagyis remélem..
2013. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már túlságosan is jól érzem magam egyedül és nem is tudok jól aludni, ha más is van mellettem, úgyhogy ez nem hiányzik.

Másfél éve nincs senkim, a baj az, hogy nem is hiányzik, semmilyen formában. Észre sem veszem a férfiakat (ez nem mindíg volt így).

43 éves vagyok. Talán az én sorsom a magány.

2013. jan. 31. 20:29
 8/22 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy zavar téged ez a magány?

Mert ha nem, akkor nincsen probléma.

2013. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem zavar, de azért a hátralévő életemre gondolva nem túl bíztató.
2013. jan. 31. 20:42
 10/22 anonim ***** válasza:
A férfiak észrevesznek téged? Tehát van közeledés?
2013. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!