Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly párkapcsolat/Házasság,...

Komoly párkapcsolat/Házasság, változott a barátokkal a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy változott-e, hogyan, milyen mértékben a barátaitokkal a kapcsolatotok miután komoly párkapcsolatotok lett/megházasodtatok? Értem ezalatt azt, hogy megszűnt a barátság, vagy eltávolodtatok egymástól, vagy abszolút nem éreztetek semmiféle változást és minden ugyanúgy maradt ahogyan előtte is?

Remélem érthetően tettem fel a kérdést. :-)

Köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 28. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szorosabb lett, mivel messzebb költöztünk, így szervezetebben találkozunk velük. Amikor egy városban laktunk, és bármikor meglátogathattuk volna őket, akkor kevesebbet találkoztunk.
2013. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A felszínesek azok megszűntek.

De amúgy az igaz barátok szétszéledtek Európában mindenfelé. De levelezünk, és ha hazajönnek fél évente akkor találkozunk. Ott folytatjuk mindig ahol abbamaradt.Nem érzem hogy fél évig nem találkoztunk.

2013. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem eltávolodott az az egy barátnőm, aki volt. A fiú miatt, mert neki is ő kellett, csak sosem mondta. Ezt megbeszéltük, de a viszonyunk nem lett jobb, azóta nem is beszélünk már. Ezzel a fiúval azóta is együtt vagyok, évek teltek el és új barátokat szereztem.
2013. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Nekem már nincsenek barátaim.Mikor összejöttem a párommal akkor még voltak,de mivel én fiatalon összeköltöztem a párommal más életet éltem mint ők.Ők ugyanúgy jártak bulizni én inkább itthon maradtam mert melo után a párommal szerettem volna lenni.

Egy barátnőm volt akivel nagyon jóban maradtunk sokáig de ő viszont átvert és 3éve nem beszélünk már.

2013. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Eltávolodtunk. Sokan külföldön vannak, aki meg itthon, azzal is nehezebben hozunk össze egy találkát.

Régen bent laktam a belvárosban, és sokat voltam otthon. Majdnem minden nap legalább egyvalaki hívott, hogy erre jár, felugrana.

Most kint lakunk a világ végén, sokkal többet dolgozom, ide már nem ugrik ki senki "csak úgy", beutazni a városba meg sem kedvem, sem energiám nincs.

Úgy havonta találkozunk, közte emailezünk és chatelünk, legalább még ez megvan..

2013. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőmmel nem szakadt meg a kapcsolat, a többiekkel sem miattam.Én mindenkit keresnék még így is. Mondjuk velem mindig ez történt, ha egy barátnőmnek pasija lett, akkor onnantól mindenki megszűnt létezni számára.
2013. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A haverokkal nem nagyon tartjuk a kapcsolatot, ki erre, ki arra széledt szét a világban, viszont az egy igazán jó barátnőmmel megmaradt a barátság. Sajnos kevesebbet találkozhatunk, mert kicsit messzebbre kerültünk egymástól, de a barátságunk nem változott.
2013. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én is azt tapasztalom, hogy a felszínes barátságok elkoptak, az igaziak megmaradtak. Volt osztálytársaimmal, ők házasok egyébként havonta-kéthavonta találkozunk, kb havonta beszélünk, pedig mi Zuglóban lakunk, ők dunavarsányban. A másik volt osztálytársammal együtt szerveztük az esküvőinket. Azóta kicsit ritkábban, olyan hetente van email váltás köztünk. A munkatársnőim azóta lecserélődtek, de most igazi barátnőkre leltem bennük, és ez viszont független a párkapcsolattól, mivel akkor már együtt voltunk a férjemmel, mikor őket megismertem.
2013. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem változott, pedig nálunk érdekes helyzet alakult ki. A férjem kilépett a házasságunkból, mert beleszeretett valakibe. Namost a barátaink alapból az ő barátai voltak már akkor is, amikor mi anno megismerkedtünk. A válás után ezek a barátok megmaradtak nekem, sőt azóta van új párom, akit teljes mértékben elfogadtak/befogadtak. Nem távolodtunk el, rendszeresen találkozunk mindegyik baráttal/barátnővel. A gyerekkori barátnőmmel is rendszeresen találkozunk, pedig nem egy országban élünk.
2013. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaz barátok megmaradtak mind a két részről. Mondjuk az esküvőre is igyekeztünk csak olyanokat meghívni, akik közel álltak hozzánk.

Talán 1-2 emberke tűnt el az éterbe, de nem is bánjuk őszintén megszólva.

Most költöztünk pár napja és szó nélkül jött mindenki segíteni.

2013. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!