Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy nőnek...

Létezik olyan, hogy egy nőnek sok rosszul sikerült kapcsolat után teljesen megszűnik az érdeklődése a férfiak iránt?

Figyelt kérdés

Van esetleg valakinek erről tapasztalata?

Létezik, hogy ez az állapot már így is marad?


2013. jan. 31. 19:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
De miért kell megijedni, ha jól érzed magad egyedül? Annál jobb lesz párban, elhiheted. Szeritned boldogok a kapcsolatfüggők? Nem, mert állandóan meg akarnak felelni, álandó stresszben élnek, nehogy dobják őket.
2013. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Már nem, pedig szerencsére külsőre 10 évet letagadhatnék.

Nyilván nem sugárzok kifelé semmi olyat, ami érdeklődésre adhat okot a másik nem részéről.

2013. jan. 31. 20:56
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez egészen addig tart míg a lelkében fel nem dolgozza a történést és a kapcsolatot. Utána ujból képes nyitni kifelé a férfiak felé.
2013. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

4


Telitalálatod van.

2013. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ja anyámnak, születésem után nem volt senkije. Pedig még csak 21 volt. Ő dolga, de szerintem kereshetett volna valakit.
2013. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem akit sok-sok csalódás ért létezik igen. Nehezen bízik meg utána a férfiakban, csak azt látja hogy ki akarják használni vagy csak "arra" kell. De ha valakiben megbízik akkor feloldódik ez a gátlás.
2013. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám 47 éves,19 éve váltak el apámmal és azóta nem volt senkije sem.Két gyerek mellett ideje sem maradt rá,hogy ismerkedjen és apám olyan szinten megalázta női mivoltában,hogy inkább nekünk áldozta az életét.Már mindketten felnőtt emberek vagyunk de nemrég azt mondta,hogy el sem tudna maga mellett képzelni senkit.

Nekem lassan 3 éve nincs senkim és tényleg nem is hiányzik.Amúgy sincs időm munka mellett ismerkedni de nem is akarok.A párkapcsolatokat nem nekem találták ki,és nem félek az egyedülléttől sem,a maradék szabadidőmben bőven el tudom magam foglalni.26/N

2013. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Igen,a barátnőmnek igy volt.

Azóta egy lány a párja,leszbikus kapcsolatban élnek már majdnem 10 éve.

Azt mondja mostanában,hogy ha találkozna egy számára vonzó férfival..akkor talán megpróbálná ..

2013. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 1. 07:44
 20/22 anonim ***** válasza:
Én 32 éves vagyok és ugyanígy érzek. Van egy fiam is, akit három éve nevelek egyedül, ő most négy éves. Nekem jó egyedül, sőt szeretek egyedül lenni. Nem vágyom komoly kapcsolatra, pedig lehetőségem lenne rá. Nem érdekelnek a párkapcsolatok, de én is félek, hogy ha ez később változna, akkor már késő lesz. De annyira berendeztem már az életem így, hogy nem szeretném felkavarni.
2013. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!