Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam letesztelni a...

Hogyan tudnam letesztelni a ferjemet abban, hogy tenyleg szeret-e?

Figyelt kérdés
Nem csak a penz veget,vagy hogy mosok,fozok neki,mert neki mar igy kenyelmes.

#szerelem #Husseg #Osszinteseg
2013. jan. 31. 22:24
1 2
 1/19 Pál szabó válasza:
25%
Csald meg velem,ha megbocsát SZERET.
2013. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Ezt nem ertem. En is mosok, fozok neki, megsem kell tesztelnem, mert erzem.

Ha te nem erzed, hogy a ferjed szeret, az gaz.

2013. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Hogy érzed?
2013. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Próbáld ki, hogy nem mosol, főzöl neki. Amúgy meg kérdezz rá. :)
2013. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
A tesztbe belebukhatsz. Ha engem tesztelne valaki, utána én tesztelném le az illetőt.
2013. febr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Jó ég... Törődik veled? Beszélgettek? Hozzád ér csak úgy, megsimogat, megcsókol? Vannak közös programjaitok? (Lehet az séta a parkban, egy kávé vagy bármi...)

Az ágyban figyelmes, odaadó, igyekszik a kedvedben járni?

2013. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor érezteti veled, nem kell tesztelgetni. Ha már azon gondolkodsz, hogy tesztelned kell, akkor szerintem nem szeret. Bocs, hogy ezt írtam. Ha szeret, akkor kimutatná valahogy. Ha úgy érzed nem szeret, nem tesz semmi olyat, amiből éreznéd, hogy szeret, akkor lehet, hogy egy kötődés alakult ki csak irántad.
2013. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
És az mennyire szereti a párját, aki le akarja tesztelni?
2013. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ültesd meleg vízes lavórba,ha fent maradnak a tökei nem szeret:)))ez legalább olyan hülye válasz mint amilyen hülye a kérdés:))))))
2013. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Megha meg is tesz nehany dolgot amit itt felsoroltatok,itt most az a kerdes,hogy osszinte-e,hogy csak erdekbol csinalja meg a maga kenyelmeert,vagy tenyleg azert mert osszinten,tiszta szivbol szeret.Es azert is lennek kivancsi a velemenyetekre,megha hulye kerdes is,mert neha vannak buta huzasai a ferjemnek,amit nem mindig ertek.Pl.:neki mindig termeszetes dolog az,hogy neha elmenyen a haverokkal inni,szorakozni,engemet meg soha nem visz sehova,es baromira feltekeny,...
2013. febr. 1. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!